НЛО Над гр.Троян

assv
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Яну 23, 2012 10:50 pm

НЛО Над гр.Троян

Мнение от assv »

Здравейте регистрирах се във вашия форум за да споделя случилото се днес около 18:15часа....видяхме 3 лятящи тела които бавно минаха над града и рязко изчезнаха след около 3 минути...лятяха ниско,защото времето беше облачно,бяха 3 пъти по-големи от звезда и светеха в червено имам само 2 снимки на последното НЛО
Изображение
Аватар
khanor
Мнения: 35
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 10:29 pm

Re: НЛО Над гр.Троян

Мнение от khanor »

За тези които виждат просто една черна снимка - ето версия след подходяща обработка. На изображението се виждат три обекта (маркирани с червените кръгове), от които единият е доста по-ярък от другите два. Взаимното им разположените е като на равнобедрен триъгълник или равностранен триъгълник гледан в периспектива, но това може да е случайност. Поради липсата на достатъчно ниво на осветеност, компресията със загуба на информация и др. не може да се каже дали става дума за свързани по между си обекти или не или някаква кой знае каква по-подробна информация. Не е зле да се спомене камера, марка... има ли оригинали в некомпресиран формат, мащабирана ли е допълнително снимката и др.
Прикачени файлове
026181331_processed.jpg
026181331_processed.jpg (136.39 KiB) Преглеждано 4537 пъти
ch1n1t0
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Авг 16, 2012 3:11 pm

Re: НЛО Над гр.Троян

Мнение от ch1n1t0 »

Бих искал да ви споделя, че феномена над Троян е абсолютно реален (бележка - не казвам, че ни посещават извънземни, така и не слязоха да се ръкуваме, казвам, че в района над Троян има летателни апарати показващи летателни характеристики и форми, които са извън ПРИЗНАТИТЕ технологични възможности на човечеството)

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread620560/pg1

Темата е много дълга и подробна, но горещо ви препоръчвам да я прочетете в дълбочина, ако наистина ви интересува какво лети в небето над България, а не сте от хората, които приемат темата на шега и за пълнеж на време. За съжаление нямам време да я преведа на български, а и не виждам особен смисъл.

Надявам се да досъбудя интерес излагайки следната информация: това са датите, за които има информация, че феномена е бил наблюдаван в района:
27/29 Април 2009
10 Август 2010
9 Януари 2011
23 Януари 2012
Сега ви препоръчвам да направите една бърза справка относно фазите на Луната на тези дати (http://lunaf.com/english/moon-phases/lu ... ndar-2009/).

Извод: вече съм убеден в теорията си КОГА е най-вероятно да бъдат видяни. И още по-убеден в теорията си, че НЕ искат да бъдат видяни.

Ако има някой постоянен или пък случайно наминаващ читател в тази тема, който да е от района, бих искал да разбера дали 27-и април 2009-а е първия път когато са били видени в Троянския балкан. За нещастие не разполагам с достатъчно свободно време, за да отделя на сериозно проучване на място, разговори очи в очи с други свидетели и събиране на допълнителни материали. Също така ми е особено важно, ако някой ги е видял на същата дата (вечерта на 10-ти срещу 11 Август, 2010) или пък се познава с Марин Вутов, да се свърже пряко с мен.

Благодаря, искрено се надявам да съм полезен.
Аватар
nestorbg55
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Юли 26, 2012 4:06 pm

Re: НЛО Над гр.Троян

Мнение от nestorbg55 »

Да нямаш горещи пиксели на матрицата на апарата :) Че аз имам един горещ пиксел на моето Canon-че който много ме дразни а приятелите все ме бъзикат с моите снимки че моето НЛО все си ходи с мене ;) Успокоявам се че е само едно и се вижда само на тъмно (една звездичка в повече когато снимам нощно небе :lol:
west003
Мнения: 2522
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

От архива: Група радиолюбители от Троян заснели НЛО

Мнение от west003 »

Група радиолюбители от Троян станали свидетели на необичайно явление над троянското село Патрешко. Те са го наблюдавали над махалите Йовчевска и Кючушка повече от четири часа.

Изображение

„Беше звезда с различни цветове – зелено, синьо, червено, оранжево, жълто”, разказа Марин Вутов. Освен радиолюбител той е и учител по информатика и математика в Художественото училище в Троян.

Звездата пулсирала и от нея са се откъснали няколко светещи топки. Част от светещите обекти се насочили към връх Вежен. Снимките на предполагаемите НЛО са направени от Донко Митев. Той твърди, че радиолюбител от Летница, с когото установили връзка, също е видял явлението.

„Хора с дългогодишен стаж сме, а един е работил към ВВС Каменец, но всички в почуда гледахме какво се случва пред очите ни”, разказват радиолюбителите.

Техните радиолюбителски кодове са: LZ2MTW - Марин, LZ2II - Донко, LZ@WRK – Веско. Освен тях явлението е било наблюдавано от Михаил и Славка Георгиеви от Патрешко.

Източник: http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=351307
Публикувай отговор