Извънземните в моя живот.

Виждали ли сте извънземно или НЛО?

Виждал/а съм НЛО.
16
80%
Виждал/а съм извънземно.
0
Няма гласували
Виждал/а съм.
1
5%
Не съм виждал/а и не вярвам.
1
5%
Не съм виждала/а, но вярвам.
2
10%
 
Общо гласове: 20

trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Извънземните в моя живот.

Мнение от trakiika222 »

Пишеш нова тема,горе в ляво над темите има ик.нова тема,и след като напишеш вълнуващото те по надолу има прикачи файл.Готово ;)
ina
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Яну 11, 2013 4:05 pm

Re: Извънземните в моя живот.

Мнение от ina »

Благодаря! Опитах ама не знам дали стана?..
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Извънземните в моя живот.

Мнение от trakiika222 »

Май не :?
nuraicho
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Апр 19, 2013 1:29 am

Re: Извънземните в моя живот.

Мнение от nuraicho »

cristalgirl искам да те поздравя за това 4е ве4е си открила Бог браво на малката ,аз ти вярвам вав вси4ко кое то казваш и бих искал да ти кажа моето мнение за сивите как то ги нари4аш ти.според мене СИВИТЕ контактуват сас американските военни и в момента те са виновни за цялата мизерия която живеем ,
продалжават да замарсяват планетата със злоо,те в някои държави опи4ат хората с бомби а в другите държави им опи4ат мозаците.
искам да кажа на другите коите не знаят в америка има 5 милиона хора които твардят 4е са отвле4ени и знаетели коие е по странно вси4ки те говорят за едни и съшти нешта как то при cristalgirl това как си го обеснявате,благодаря на хората които имат смелост да споделет през как во са минали в тоя живот.благодаря ви
lz1nud
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Апр 26, 2015 9:45 am

Re: Извънземните в моя живот.

Мнение от lz1nud »

Към всички наивници които си мислят че отвличане от извънземни е "cool". Не си играйте с огъня, ако мога така да се изразя. Тия индивиди си гонят тяхна цел и нямат никакво съчувствие към хората. Те си правят някакви генетични експерименти с неясна цел, дали да създадат хибриди подобни на хората или тела в които да прехвърлят духа си след като умрат. И обикновено хора които са имали такива случки, след това те се повтарят пак с тях. Тоест едни и същи хора стават "жертви" отново и отново. Те не идват от някоя далечна планета а от друго измерение. Не претендирам че знам всичко, но поне до такива заключения са стигнали хора които са се интересували с години по темата. Има много неща за казване още, но може би друг път.
Публикувай отговор