Извънземните в моя живот.

Виждали ли сте извънземно или НЛО?

Виждал/а съм НЛО.
16
80%
Виждал/а съм извънземно.
0
Няма гласували
Виждал/а съм.
1
5%
Не съм виждал/а и не вярвам.
1
5%
Не съм виждала/а, но вярвам.
2
10%
 
Общо гласове: 20

cristalgirl
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 10:10 pm

Извънземните в моя живот.

Мнение от cristalgirl »

Ето моята история.
Лятото на 2009 година с моята най-добра приятелка решихме да спим на палатка в двора й. През нощта ставаха невероятно странни неща. Звуци в небето, светлини и това усещане за присъствието на някой около нас. На сутринта почна разследване на случилото се. Затова спахме още няколко пъти и винаги се случваше по нещо. Но един път бяхме сами у приятелката ми и щяхме да спим вътре. Забавлявахме се, беше към полунощ. И се чу нещо странно. Спряхме музиката и тя погледна през прозореца. Успя да ми каже само - Погледни!!! - с неописуем страх в очите. И аз отвесих пердето и погледнах към двора. ТО стоеше със слабичкото си сиво тяло и ме гледаше с големите си черни очи. Това беше първия път когато видях някой от Сивите.
Втората ми среща беше у нас. Събудих се, но не можех да помръдна, не можех и да говоря. После го видях, ТО стоеше до леглото ми. После бях с моята приятелка в нещо като лаборатория, но не беше осветена, спомням си как придърпах приятелката си към мен, бяхме на нещо като маса в някакъв ъгъл. Всичко беше сребристо. А Тя(приятелката ми), за същата нощ помни как се е надигнала от леглото почти да тавана. Ако ми се беше случило само на мен бих помислила, че сънувам.
Третата среща - Събуди ме много силна бяло светлина, след това бях вече на улицата с около 20 Сиви-Малки. Ръкостисках се с тях или дори май прегърнах едно. Радвах се, че ги виждам.
Спомням си всичко на откъсляци заради хипнозата, на която задължително подлагат преди да отвлекат. Само Сивите се занимават с отвличане.
2010 година по едно време се бях ядосала, че не бяха осъществили никакъв контакт с мен и започнах да си внушавам, че не съм добре с главата и съм си въобразявала и си напрегнах мозъка и мислено се опитах да си свържа с тях и им казах - Ако до 7 дни не ми дадете някакъв знак, че сте тук повече няма да се занимавам с вас и с други паранормални неща. На 7 ден след това сънувах (или наистина се случи) , че ме водят в гората и ми казват - Ще разбереш истината. Внимавай много! - и само това. Миналата година с едно момиче бяхме в гората на разходка, на объркахме пътеката. Всичко ми изглеждаше толкова познато и все едно някой ни гледаше. Бях изпаднала като в транс. По пътя си повтарях, че нищо не може да ме спре, че съм безсмъртна... Пътеката ни спря и аз и тя почнахме да се катерим нагоре, но стигнахме до една малко скала право нагоре, висока 2м. и видяхме че няма как да се качим и слязохме. Тъкмо слезли аз пак се качих и й казах- Аз не бях ли вече тук? Нищо сега гледай какво ще направя.- Чувствах се странно, знаех какво ще стане и то наистина се случи. Полетях надолу и започнах да се търкалям. Изпаднала съм за минути в безсъзнание. Събудих се цялата в кръв и тръгнахме към болницата. Стигнах до там пеша, докато кръвта ми течеше. И в гората и в болницата оживят като по чудо. Бяха ме предупредили извънземните. Тъй като пътуват във времето са знаели какво ще стане с мен и ми бяха казали на сън(или завели). Но този ден не се и сетих за това тяхно послание.
А от тази нощ спомена ми е: Гледах през прозореца небето, имаше две летящи чинии, които кръжаха. После бях на Луната с някой, но не помня кой. Гледахме към Земята.
КАЗВАМ ИСТИНАТА. ТЕ СА ТУК.
п.п. Аз съм от Кристалните деца.
thewitness
Мнения: 13
Регистриран на: Съб Яну 01, 2011 8:58 pm

Re: Извънземните в моя живот.

Мнение от thewitness »

За мене звучи доста автентично и много бих искал да имам контакт с тази дама, ако е възможно?
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Извънземните в моя иииживот.

Мнение от trakiika222 »

Не че ти опонирам,но би ли ми казала с какви звуци контактуват помежду си?да имаш странни белези,и най вече,с теб как разговарят,какво сънуваш най често?поздрави
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Извънземните в моя живот.

Мнение от trakiika222 »

Извини ме,забравих да те питам,на колко години си?
cristalgirl
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 10:10 pm

Re: Извънземните в моя живот.

Мнение от cristalgirl »

Аз съм на 15.
cristalgirl
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 10:10 pm

Re: Извънземните в моя живот.

Мнение от cristalgirl »

Белези съм имала, звуците не мога да ги опиша добре, нещо като крякане, но тихо, отмерено, като реч.
Вече не искам да имам нищо общо със СИВИТЕ. Това, което съм правила през годините не ми е влияело добре. Всеки контакт с тях е опасност. Този месец имах възможността да поговоря с една жена, която е много ограмотена по темата, както и по други интересни теми. Разказах й всичко. След като й казах за ритуал, който съм правила се уплаши за мен. Тъй като въпросните извънземни са крайно недобронамерени ме повличат в тъмната страна. В момента съм в режим на изкачване, на извисяване. Вече не съм под тяхно влияние, защото преди бях като под хипноза. Не осъзнавах и не мислех за живота си, мислех за ТЯХ.
vpetkov1985
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 3:17 am

Re: Извънземните в моя живот.

Мнение от vpetkov1985 »

Хммм ....доста интереса история ,но на някоий моменти се преплита , но пък невъзможни неща няма по принцип .
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Извънземните в моя живот.

Мнение от trakiika222 »

fake
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Извънземните в моя живот.

Мнение от trakiika222 »

cristalgirl написа:Белези съм имала, звуците не мога да ги опиша добре, нещо като крякане, но тихо, отмерено, като реч.
Вече не искам да имам нищо общо със СИВИТЕ. Това, което съм правила през годините не ми е влияело добре. Всеки контакт с тях е опасност. Този месец имах възможността да поговоря с една жена, която е много ограмотена по темата, както и по други интересни теми. Разказах й всичко. След като й казах за ритуал, който съм правила се уплаши за мен. Тъй като въпросните извънземни са крайно недобронамерени ме повличат в тъмната страна. В момента съм в режим на изкачване, на извисяване. Вече не съм под тяхно влияние, защото преди бях като под хипноза. Не осъзнавах и не мислех за живота си, мислех за ТЯХ.
osuznai se be
cristalgirl
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 10:10 pm

Re: Извънземните в моя живот.

Мнение от cristalgirl »

Аз съм достатъчно осъзната! Това, че някой хора виждат, усещат и чуват неща, които вие на можете, не означава, че са луди. А всъщност тези "лудите" са много по-нормални от вас. Вие сте осакатените духовно-не ние. Смятам, че по-логичното е ние да ви упрекваме. НИЕ сме РАЗЛИЧНИ от ВАС. НИЕ сме всички поне малко духовно извисени - кристални деца, индигота, контактьори и другите със специални умения + вярващите. ВИЕ сте тези, които не знаете защо живеете и пречите на живота на другите, убивате родната си планета, нямате хармония с природата и още много неща...
... към коя група си ти, четящия това в момента сам избираш... Аз се гордея, че съм РАЗЛИЧНА ОТ ВАС, от това "ВИЕ". Общувала съм с достатъчно хора, които ме разбират и отрицателни коментари не ми влияят :!: :) :) :)
Публикувай отговор