НЛО над кв. Галата, гр.Варна и среща от трети вид

vpetkov1985
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 3:17 am

Re: НЛО над кв. Галата, гр.Варна и среща от трети вид

Мнение от vpetkov1985 »

Здравейте ,приятели ,

Това ,което видяхме излезе от гората ,по принцип има пътека и всеки нормален би я използвал и светел с по-естествена светлина ,нямаше дуги хора на плажа , а това което аз определих като същество беше на около 10 метра от нас беше високо около 2 метра ако не и повече не се виждаше добре като не фокусирана снимка на няколко пъти погледнах на срани и виждах идеално ,а към въпросното същество трябваше да се концентрира погледа за да се видят подробности от силуета ,Преди да излезе над нас мина червен обект и се скри зад клоните след това започнаха силно да пукат клони като ,че ли някой чухме го на плажа и не след тълго това изкочи на плажа около 3 сутринта тръгнахме си около 6 ,То ходеше все едно сканира земята ,Съжалявам ,че не останах да потърся следи .След като изчезна решихме да си ходим оттам и като минахме по пътеката ,където това нещо излезе ни заболяха главите силно в предната част .
Alien
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Юли 23, 2015 8:43 pm

Re: НЛО над кв. Галата, гр.Варна и среща от трети вид

Мнение от Alien »

Julyаna написа: Едното беше по-ярко, другото мъждееше. Изчезваше и се появяваше от погледа ми. Приличаха на запалени огньове в небето с жълто оранжева светлина. Спрях вниманието си, защото не помръдваха за да е самолет. А и така горяха. Пак повтарям. Като запалени огньове. И като светлина и като формаа. Поне в началото не помръдваха. Ей така си висяха. После започнаха да извършват плавни движения на не голямо разстояние.
Китайски фенери. И мен са ме спичали, но се научих да ги познавам. :)
Публикувай отговор