Когато наблюдаваш небето нощем виждаш....

trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Когато наблюдаваш небето нощем виждаш....

Мнение от trakiika222 »

Страдам от безсъние.За мое съжаление стане ли 03ч през нощта дотам беше спането.И се отправям към прозореца да пуша,и това за съжаление.Обичам да гледам небето а Голямата мечка е точно пред мен,и тук вече е странното.Заглеждам се в 4 звезди ,нормални блестящи звезди,нищо особено,обаче в един момент една от тях се задвижва и тръгва към Голямата мечка,и спира на третата звезда от правата и част,започвам да мигам на парцали но това е,там спря.След това поне още 6 пъти както гледам някои от звездите същото,една се отделя и тръгва ,следя я докато се отдалечи,в 2 от случаите измина малко разстояние спря присветна ярко и изчезна все едно е превключила на светлинна скорост,случи се така че единият път не бях и сама,и друг го видя.Мисля си,че ако тези апарати са земно производство както се опитват да ни втълпяват,отдавна да са в масово обръщение,да,ама не!Такова ускорение човек надали би издържал без летален изход,това че изчезва пред очите ти,буквално вид мимикрия,надали е в нашите бедни технически възможности,минавайки над колите двигателите спират,тока наоколо също,не знам дали сателитите светят интензивно в червено,но сто процента нямат пръстен в средата опасан с кръгли светлини който се върти обратно на часовниковата стрелка и надали са кръгли като диск,сега остава някоя нощ да ми се представят и пилотите им(опазил ме Бог) и дотам със спането по принцип.Интуицията ми НИКОГА до ден днешен не ме е подвеждала,определено има още някой на планетата ни,и този някой е страховит и ни най малко безопасен,ако че са безкрайно интелигентни,точно затова гледат на нас както ние на лабораторни животни.Не съветвам никой който види кацнал нло да се приближава,плюйте си на петите и дим да ви няма но без крясъци,тихо и внимателно изчезнете,ако не можете,се скриите идобре.
Божидара
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Дек 15, 2012 1:28 am

Re: Когато наблюдаваш небето нощем виждаш....

Мнение от Божидара »

Да. Абсолютно. Човек трябва да наблюдава по - често какво се случва вечер на небето. Аз го правя и имам наблюдение за същото нещо. Една вечер съзерцавах като хипнотизирана нощното небе. Беше обсипано със звезди, което е нормална гледка за лятна вечер на село. В следващия момент една от звездите просто почна да се движи доста бързо. За височината на, която се намираше, преценяйки я спрямо другите звезди имаше твърде голяма скорост за да е човешки летателен обект. Също така просто спря, остана за момент в чистото небе и изчезна..
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Когато наблюдаваш небето нощем виждаш....

Мнение от trakiika222 »

Да , точно
walker
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Яну 03, 2017 8:28 pm

Re: Когато наблюдаваш небето нощем виждаш....

Мнение от walker »

Здравей.Понеже наблюдаваното от теб най-много се доближава до това което аз видях в една нощ за това реших да пиша тук.Често вдигам глава нагоре в ясна нощ и се възхищавам на звездното небе,но за мое голямо учудване едва сега разбирам че звездите можели да се движат видиш ли.Цитирам по нищо неразличаващи се от звезди 5 или 6 обекта въртящи се в кръг.ако не се движеха изглеждаха абсолютно като такива.Наблюдавах ги прекалено дълго време повече от 30 минути след което се отегчих пък и ме заболя вратът да гледам нагоре.Не снимах защото нямаше с какво за съжаление
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Когато наблюдаваш небето нощем виждаш....

Мнение от trakiika222 »

:D Голямо движение е,аз пък открих,че някои ,,звезди,,както си седят неподвижно изведнъж с адска скорост се изстрелват нагоре където избухват в искри и край,виждах и онези пет шест кръгли светлини наредени в кръг да си плуват към Витоша и още....Всъщност реших да опиша всички случаи плюс добавени изображения на обектите,понеже все не ми се отдава да ги снимам,в един докато заднишком с очи заковани в обекта ровех за тел.в плажната чанта,когато най накрая го извадих..... то просто угасна,когато оставих телефона на масата светна на същото място и изфуча нагоре ;) Имам особеното чувство,че ни виждат много близо и ясно както гледано от бинокъл,за това потвърждава руснак,младо момче,което удостоили с честта да го качат и разходят насам натам в своя кораб някакви същества.Въпросът вече не е има ли нло вярваме ли или т.н а кои са и какво правят тук!
Публикувай отговор