ОГНЕНО КЪЛБО НАД СОФИЯ 17 11 2012

milenkirilov
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Ное 17, 2012 11:23 pm

ОГНЕНО КЪЛБО НАД СОФИЯ 17 11 2012

Мнение от milenkirilov »

Здравейте, казвам се Милен Цветанов и съм от София, България

Живея на 4-ти етаж в кооперация в кв. Редута до зала Фестивална.

На 17 ноември 2012 г. събота около 22:15ч. излязох да оставя пепелника на балкона. Тогава от моята гледна точка зад дърветата между стадион "Академик" и зала "Фестивална" /посока юг/ видях ясно в далечината нещо като падаща огнена отломка, която имаше вид на фойерверк. В същата секунда си казах, че като през повечето почивни дни някой пак празнува със заря. В този момент изненадващо огнената отломка с вид на кръгъл пламък с оранжево-червен цвят се издигна с много плавно движение направи парабола над хотел "Плиска" и продължи по посока центъра. Заслушах се дали случайно няма да чуя звук и да се окаже хеликоптер или нещо друго, но не чух нищо. След това огненото кълбо продължи пътя си на запад, но покривите на отсрещните кооперации го закриха от погледа ми... и повече не го видях. Всичко продължи 40-50 секунди и за това не бих приел критики, че ми се е привидяло. Ако не е било малък балон с огън за нагряване на въздуха или някакъв атракцион ... вероятно е НЛО. Беше облачно и няма как да е звезда. Потърсих в интернет снимка, която да онагледи видяното тъй като нямах нищо под ръка за снимане. Тази снимка от нета прилича доста на това, което видях!
Прикачени файлове
FIRE UFO.jpg
FIRE UFO.jpg (21.15 KiB) Преглеждано 2303 пъти
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: ОГНЕНО КЪЛБО НАД СОФИЯ 17 11 2012

Мнение от trakiika222 »

Китайски фенер,няколко пъти ги виждам и тук,от едно заведение ги пускат
Публикувай отговор