НЛО над Варна?

Simo23
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Ное 26, 2012 5:34 pm

НЛО над Варна?

Мнение от Simo23 »

Здравейте, искам да споделя това с нормални хора, защото другите само ми се присмиват. Преди няколко месеца тази година (през лятната ваканция) с майка ми отивахме с кола към Технополис, времето беше слънчево и беше грубо казано между 11-12 часа. На едно кръстовище в небето забелязах един странен, дребен обект, който стоеше неподвижно до един облак. Не беше облак, защото беше по-блестящ от облака до него, не беше и самолет, защото както вече казах стоеше съвсем неподвижно. А сега най-интересното! Нали понеже се движим едно дърво застана точно пред въпросния обект, а като се измести обектът го нямаше! А пък вкъщи постоянно ми повтарят едно и също-че било самолет или че ми се е превидяло.
Kolibar
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Ное 11, 2012 11:00 am

Re: НЛО над Варна?

Мнение от Kolibar »

Опиши обекта в подробности.
Simo23
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Ное 26, 2012 5:34 pm

Re: НЛО над Варна?

Мнение от Simo23 »

Беше много на високо и беше изключително дребно. Доколкото си спомням имаше форма на НЛО (не точка), беше по-бяло и сякаш по-блестящо от самия облак, краищата му бяха сякаш по-заоблени от тези на облака. Само това си спомням.
Kolibar
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Ное 11, 2012 11:00 am

Re: НЛО над Варна?

Мнение от Kolibar »

A каква му беше формата?
Simo23
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Ное 26, 2012 5:34 pm

Re: НЛО над Варна?

Мнение от Simo23 »

Еми май беше овална(в хоризонтално положение), но малко по-тясна, абе като на оригинално НЛО.
Публикувай отговор