Извънземни посещават мъж от Мъглиж, докато си почива

west003
Мнения: 2525
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Извънземни посещават мъж от Мъглиж, докато си почива

Мнение от west003 »

Представители на различни планети два пъти посетили мъж от Мъглиж, докато си почива на леглото у дома.

Първата среща била с необичайно висока жена, забулена в бял воал, при втората Иван Станчев виждал сенки. Това разказа той пред Нова телевизия.

Изображение

Както си лежал следобед в стаята, изведнъж се телепортирал на път в Мъглиж. Именно там се появила жената, която приличала на булка.

След това дошли и кафяви човечета - високи около 120 см. Бялата жена обяснила, че странните същества са нейни помощници, които били от съседна на нейната планета. Иван придружил жената до някаква местност, която трябвало да запомни добре.

Малко след това мъжът се озовал отново в леглото си.

При втората среща на Иван се появили същества, които изглеждали като сенки. Той ги попитал откъде идват, при което те разпънали карта с хиляди точки по нея и му показали тяхната планета.

На тръгване го уверили, че след 4 години пак ще се видят.

Около Нова година те изпълнили обещанието си и прелетели с космически кораб, който наподобявал равнобедрен триъгълник.

Иван Станчев твърди, че полтъргайст живее в гардероба му от 40 години. За него разбрал от духа на жена, която му разкала, че е заклана от мъжа си в Коми.

Източник: http://www.24chasa.bg
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Извънземни посещават мъж от Мъглиж, докато си почива

Мнение от trakiika222 »

Не го знам какво е видял,но тези кафявите са ги виждали и други,приличали на афроамериканци,с типичната къдрава коса,големи очи,ниски 129,130 и с издутина на челото.За белите също съм чела.
ganiobalkanski
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Окт 19, 2012 3:16 pm

Re: Извънземни посещават мъж от Мъглиж, докато си почива

Мнение от ganiobalkanski »

Аз много се съмнявам, че се е виждал с нещо. Едва ли извънземните ще използват книжни звездни карти а и другите моменти от разказа му са мало подозрителни. :shock:
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Извънземни посещават мъж от Мъглиж, докато си почива

Мнение от trakiika222 »

Особено полтъргайста в гардероба :D това не трябваше да го казва.Обаче и Бети Хил и някои други споменават за карти,върху нещо като силикон,прозрачно,а за картата видяна от Бети тогава не са знаели и астрономите,и след години разбрали че е вярна.За този господин обаче не знам,с какво ги е заинтересувал....
stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: Извънземни посещават мъж от Мъглиж, докато си почива

Мнение от stiver »

Горкия човек... :(
trakiika222 написа: Обаче и Бети Хил и някои други споменават за карти,върху нещо като силикон,прозрачно,а за картата видяна от Бети тогава не са знаели и астрономите,и след години разбрали че е вярна.....
Върху силикон...? Тракийке... абе....къде ги четеш тези работи?

Според думите на Бети Хил, предполагаем извънземен й показал триизмерна холографска карта на звезди. Бети попитала: "Вие от къде идвате"?
Той отговорил на въпроса с въпрос: "А ти знаеш ли къде се намира Земята на тази карта"? "Не" - отвърнала Бети. "Как тогава да ти кажа от къде сме ние като не знаеш вие къде се намирате ?"

Ако питаш мен, доста йезуитски отговор.
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Извънземни посещават мъж от Мъглиж, докато си почива

Мнение от trakiika222 »

Е аз четох че е извадил карта от някакво място на стената,отблъснал я върху масата разтворила се,била повече в широчина,каква холограма триизмерна,а пък болшинството „гости”казват че виждали таблетки ли какво е като от силикон,бе като страница на книга,но прозрачно и на пипане КАТО „силикон”,но писаното се вижда,а други го оприличават с......като от плат!?Обаче за триизмерна холограма не бях чувала.Къде го чета,ако е възможно опитвам да намеря оригиналните интервюта,книги на автори като Вале,т.е изследващи на мястото на инцидента от първоизточника ако е жив,от такива места,чета разказите на хора имали досег с пришълци ако мога така да ги нарека,и така.Йзуитски си е :D ама няма как да рекат точният си адрес,може да идем до там с нашата модерна космическа технология,и да ги завладеем ;)
stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: Извънземни посещават мъж от Мъглиж, докато си почива

Мнение от stiver »

Да, съжалявам, че не дадох линк. Линкът по-долу е от Уикипедия. Има и други източници като книги и записи, но в Уикипедия е казано най-кратко и ясно. Понеже, както често се случва със спомените на отвличани от извънземни, и спомените на Бети метармофозирали с времето и е трудно да се каже какво точно е видяла. Преди хипнотичните сеанси картата от сънищата й била елипсовидна и малка. По време на хипноза картата става голяма и правоъгълна, като извънземният я изтегля от прорез в стената, точно като училищна географска карта, а Бети се приближава и я разглежда през масата. След години, когато Бети твърди, че спомените й вече са съзнателни, тя описва картата все едно, че:
"гледаш през прозорец, около 3 фута широк и 2 фута висок, като важните звезди били на преден план"

Това е книгата от която е горната информация: Marden, Kathleen.; Friedman, Stanton T.. Captured! : the Betty and Barney Hill UFO Experience : the True Story of the World's First Documented Alien Abduction (Kindle Locations 1968-1969).

От Уикипедия:

http://en.wikipedia.org/wiki/Betty_and_ ... s_sessions

Dr. Simon gave Betty the post hypnotic suggestion that she could sketch a copy of the "star map" that she later described as a three dimensional projection similar to a hologram. She hesitated, thinking she would be unable to accurately depict the three-dimensional quality of the map she says she saw on the ship. Eventually, however, she did what Simon suggested. Although she said the map had many stars, she drew only those that stood out in her memory. Her map consisted of twelve prominent stars connected by lines and three lesser ones that formed a distinctive triangle. (see below) She said she was told the stars connected by solid lines formed "trade routes", whereas dashed lines were to less-traveled stars.

След хипноточен сеанс Д-р Саймън посъветвал Бети да скицира копие на "звездната карата", която тя по-късно описала като триизмерна проекция приличаща на холограма. Тя се колебаела, мислейки, че няма да може да пресъздаде акуратно триизмерния характер на картата, която твърдяла, че видяла на кораба. По-късно обаче, тя все пак послушала съвета на Д-р Саймън. Въпреки че, според думите й, на картата имало много повече звезди, тя нарисувала само тези, които се откроявали в паметта й. Нейната карта се състои от 12 значителни звезди и три по-незначителни, оформящи ясен триъгълник. Тя казва, че й обяснили, че звездите свързани с непрекъснати линии били "търговски пътища", а пунктирите означавали по-рядко посещавани звезди.
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Извънземни посещават мъж от Мъглиж, докато си почива

Мнение от trakiika222 »

Да,търговски делови и експедиции.И с кого ако е вярно имат търговски и делови отношения се питам..Изследователи на нло и свързаното с тях въздействие (близко) върху хората твърдят,че предизвикват у тях халюцинации,а и има данни че Те си служат с лъжи което ми се струва вероятно,така че те могат да ти внушат че са от Алдебаран Плеяди и тем подобни глупости и както им изнася.Не знам за Бети но бедният Барни .....явно тези са били за първи път тук.Че нещо им е изкарало акъла и на двамата е ясно,но какво точно е...Абсолютно по логично звучи триизмерно изображение,а не като нашата географска карта,не го бях чела този вариант.Като стана на въпрос,събудих се току що от адски кошмар който често сънувам,виждах виолетовата светлина на кораба отсреща и бях ужасена от чувството за опасност,имаше и други хора,бягахме,а те прелитаха наоколо...ужас,сърцето ми биеше като чук.Така е отдавна,стане ли 03 15ч скачам ужасена от този кошмар.Пропуснах,бъдете живи и здрави през новата година,успех и много щастие.Хубаво е че го има този сайт,любознателни интелигентни хора,при това с висока култура,радвам се че Ви има.
Публикувай отговор