Странни светлини над с.Скалица, Ямболско

west003
Мнения: 2525
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Странни светлини над с.Скалица, Ямболско

Мнение от west003 »

....Какво видях в една тъмна нощ в Скалица?
Беше след 23.30 ч., излязох навън нямаше звезди, имаше високи облаци. От към Манастирските Възвишения забелязах ярка светлина, по-ярка от звезда, която се движеше по посока Скалица. Загледах се в светлината подозрително и забелязах, че обема и се увеличаваше. Сега, когато беше по-близо забелязах три светлини, които образуваха формата на триъгълник. Светлините пулсираха, като в някаква закономерност. Изведнъж този триъгълник се издигна рязко нагоре и спря. След по- малко от минута се снижи стремително надоло към земята и продължи полета си към село Скалица. Вече беше съвсем близо над дърветата в Дарманлийската махала. Кучетата лаеха като полудели. Нямаше никакъв звук при полета на триъгълника. Стана ми страшно и се прибрах бързешком в къщи.
На другия ден се коментираше в селото и овчаря и още няколко човека са видяли това, което аз видях. Обикновено в тези доби хората спят, а аз страдам от безсъние вече дълги години и често бодувам, когато другите спят.
Нямаше никакви звуци само светлините пулсираха, сякаш изпращаха послание на някой. Виждала съм и друг път в посока към Манастирските Възвишения странни светлини, но това, което видях онази нощ надмина всичко. Сигурно е било НЛО. Сега много нашумяха случаите с подобни наблюдения. Сега вече съм убедена в съществуването на НЛО, защото го видях с очите си. Със сигурност не беше самолет.

Марина Йорданова
с. Скалица
Август, 2010г.
Публикувай отговор