Пак странна светлина на 26.04

trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Пак странна светлина на 26.04

Мнение от trakiika222 »

В 21:15 бях на прозореца и видях около кулата на Витоша нещо странно,синьо-бяла ярко светеща светлина се въртеше около нея сякаш я разглежда,от върха слезе надолу и после под вторият червен индикатор,ту загасваше ту светкаше,след като се уверих че не е човек с прожектор опитах да я снимам с тел и успях но качеството на видеото е плачевно защото това е Сони Е от ерата на динозаврите,не си купувам нов защото ненавиждам телефоните и го държа от немай къде заради семейството.После като помислих се сетих че е същата която наблюдавах в началото на месеца,някой нещо да е видял,nestorbg55 ти от към вас нещо?
Аватар
nestorbg55
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Юли 26, 2012 4:06 pm

Re: Пак странна светлина на 26.04

Мнение от nestorbg55 »

В този период видях нещо но не мога да кажа точно датата и времето. Нямах време и да снимам. Както обикновено когато излизам на балкона по изграден вече навик :-) огледах небето, виждаше се само Венера и тогава за няколко секунди видях черен обект (не светещ) който сякаш кръжеше като птица ( орел или сокол) в зоната около Венера. За първи път виждам странен обект по светло който не свети и се държи странно в случая кръжеше. Чувал съм че орлите се издигат доста на високо и тогава кръжат (въртят кръгчета) в така наречените възходящи термални комини за да набират височина (помежду другото - така набират височина и делтапланеристите). Но в случая кръженето беше много високо, нетипично за птици камо ли за делтапланери. Пък и не изчезват така внезапно както в случая. Разбира се доста ме е яд че не успях да снимам, снимки по светло на обекти движещи се по нетипична траектория доста се ценят и по лесно се анализират, за съжаление всичко се разви за около 15-20 секунди.
lachezarna
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 1:53 pm

Re: Пак странна светлина на 26.04

Мнение от lachezarna »

moje da vi se stori naludnichevo, no ni zaobikalqt "angeli" - chernni i beli :roll: tui kato zemqta ni e v evolucionen prehod privlicha mnogo civilizacii , zatova nabliudeniqta ni na neindeficirani letqshti obekti sa nai-razlichni i ne vsichki sa dobronamereni... :!: sujalqvam, no nqmam vuzmojnost da pisha na kirilica
Публикувай отговор