НЛО прелетя над фуражен завод в Сливен

west003
Мнения: 2522
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

НЛО прелетя над фуражен завод в Сливен

Мнение от west003 »

Един обикновен фуражен завод в град Сливен се превърна в терен на необяснимо сияние. Според работниците в завода става въпрос именно за извънземна форма на живот, при това не за първи път. 65-годишния охранител Атанас Иванов, заснел със собствения си мобилен телефон видео запис, от монитора на камерите за наблюдение, където се вижда въпросното сияние, пише в. “България сега”.

Изображение

„Това не е първото подобно нещо, което виждам докато съм на смяна“, споделя Атанас Иванов. Докато охранителят бил на работа, нещо особено привлякло погледа му в монитора. „Към пет часа сутринта, забелязах нещо нередно. Камерата, която гледаше към решетъчната ограда, разкриваше две светещи кълба. Увеличих картината на цял екран, за да мога да видя по-добре какво се случва.

В самото начало не можех да отреагирам, гледах безмълвно тези излъчващи светлина кълбета, които се носеха във въздуха първо с бърза скорост, а после забавяха ход. Сливаха се в едно и се разделяха. По едно време започнаха да се „гонят“ между решетките на оградата, след което отново се преплетоха и навлязоха в двора на завода.“ Пазачът напуснал кабинката си и притеснен, с оръжие в ръка, излязъл да провери какво се случва навън.

Стигайки до въпросното място обаче, от двете кълбета нямало и следа. Интересното е, че скоро и в плевенското село Камарево се е наблюдавало подобно явление. „Когато след няколко часа дойде колегата ми да ме смени, му споделих какво съм видял. Той започна да се шегува и да се смее, не вярваше.

Прибрах се в нас решен да не повдигам въпроса повече пред никого, но тъкмо прекрачих прага на къщата си, когато колегата ми звънна по телефона. Звучеше притеснено. Каза, че е превъртял записа на камерата и е видял това за което съм му говорил. Настойчиво ме питаше какво е, но аз също като него нямах отговор.“ Този първи път не е записан никъде, понеже паметта на охранителната система пази файловете шест дена и ги трие автоматично. Междувременно, всички в завода започват да прехвърлят теория след теория, какво всъщност могат да бъдат тези излъчващи светлина топки.

Седмица по-късно явлението се повторило. „Беше отново към пет часа сутринта, същото време както предходния път. Камерата към двора заснемаше сияние. Целият изтръпнах. Уголемих картината и се загледах. Този път не бяха кълбета, а безформена светлина, която по едно време започна да приема човешки контури. Носеше се над въздуха, ту над хоризонта, ту под него. Все едно търсеше нещо. Бързо извадих мобилния си телефон и направих видео запис на излъчващото се на самия монитор", разказва Атанас Иванов. Той пази записа, направен от телефона и е готов да го предостави на експерти, които да удостоверят неговата автентичност.

Източник: http://pik.bg
Публикувай отговор