Близка среща от 4-ти вид

west003
Мнения: 2521
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Близка среща от 4-ти вид

Мнение от west003 »

Една история разказана в сайта: http://www.secretbg.com

"Добър ден!
Казвам се Гергана и съм родом от Смолян, но живея със семейството си в София.
Аз видях,че се публикуват интересни статии на темата за извънземни и реших да пиша, защото мисля, че нещо странно се случва с 7 годишният ми брат. Аз мисля, че той е бил или все още е отвличан от извънземни.

снимка от интернет:
Изображение

Знам, че ви звучи много откачено, но ето какво се случи.
По принцип всяко лято аз и брат ми отиваме в едно село около Смолян при баба и дядо. (Не искам да казвам кое, дано не е проблем).

Това лято брат ми отиде първи, защото аз останах за да кандидатствам.

Отидох Юни месец и той се държеше странно. Баба ми каза, че често бълнувал за някакви странни неща.
Една вечер стояхме на двора и го видях да стои и маха към небето. Погледнах нагоре и там имаше една много ярка звезда, която се движеше много бавно. Попитах го какво прави а той каза, че поздравявал приятелите си.
Докато дойда аз, той е спял сам в стая, но след това спим двамата. Няколко пъти ми се присъни, че стаята е осветена от светлина и чувам гласове, но не можех да се обърна.

Аз съм гледала филми за извънземни. Един ден седнах за да поговоря с него и той ми каза, че негови приятели от небето идвали за да го вземат и повозят с небесна кола. Не помнел много, но били много мили и му харесвало. Описа ми ги точно като стандартният вид, който е всеизвестен. С големи глави, бадемови очи и нисък ръст.
Доколкото прочетох в интернет трябва да му тече и кръв от носа, но той каза, че това не се е случвало. Надявам се и да не се.

Реших да пиша и защото преди няколко дни намерих картини, които е рисувал това лято. Стресирах се много силно, защото изобразяваше точно такива същества, а фона зад тях беше стаята в която спяхме. Имаше и такава на която бяха в двора ни.

Говорих с родителите си и им разказах какво е станало и какво мисля аз. Те споменаха, че ще се консултират с психиатър, но сякаш не ме взеха много на сериозно.

Благодаря ви, че ми позволявате да споделя това и се надявам на съвет от ваша страна.
Хубав ден!"

Източник: http://www.secretbg.com
stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: Близка среща от 4-ти вид

Мнение от stiver »

Мисля, че това е подходяща тема за да ви разкажа нещо много шантаво, което ми се случи днес. Ако четете коментарите ми, знаете, че съм по-скоро от скептичния вид, но случката ми се стори толкова забавна, че просто трябва да я споделя с хора, които знаят за какво става дума. Така че, пригответе вилиците си да ме изядете с парцалите, ако мислите че се заблуждавам.

Знаете за тази теория, че извънземните са тук и дори се движат сред нас. Наскоро дори канадският бивш министър на отбраната пак разрови мравуняка с изказванията си по въпроса. Като идея това толкова ме забавлява, че често, когато чакам метро или съм сред много хора, убивам времето като дискретно наблюдавам минувачите и се опитвам да преценя кой би могъл да е извънземен. Обикновено нищо не се получава, защото всички ми изглеждат много нашенски.

Днес обаче се случи нещо. Слязох от метрото на Сердика (центъра) и тръгнах към ескалаторите за излизане. По пътя ме задмина един много странен млад мъж на около 30-35. Беше много висок, много тънък, не просто слаб, но тънък и много блед, белезникав. Дрехите му бяха спортни, модерни, не евтини, но съвсем не по мярка, къси, сякаш не бяха негови. Беше с бръсната глава, на която беше кацнал малък смешен черен каскет, който по чудо се задържаше на лъскавото му кубе. Носеше голяма пощальонска чанта, която сякаш беше пълна с камъни, защото рамото му висеше под 45-градусов ъгъл спрямо другото. Не беше нито грозен, нито отблъскваш, просто много различен. Първата ми реакция, когато го видях беше - Ето този човек прилича на извънземен.

Мъжът ме задмина и се качи на ескалатора, около 4-5 души преди мен. Реших да продължа играта си без да му се набивам в очи и... не се смейте сега... реших да го попитам телепатично. И му казах на ум: "Ако си извънземен, докажи го, дай ми знак като се обърнеш". Без никакво забавяне човекът се обърна за малко назад, но не изцяло, въпреки че имах чувството, че ме гледа с периферното си зрение. Това можеше да мине и за случайност.

"Не, не - казах му пак на ум - това не се признава. Обърни се хубаво и ме погледни право в очите." И вярвайте ми, пак без да се бави, мъжът се обърна целият назад, към мен и най-безцеремонно ме закова с очи. Стояхме така, вперили индиански поглед един в друг около 7-8 секунди, докато се изкачвахме нагоре. Далеч по-дълго от нормалното за случайни минувачи. Имаше не големи, но много тъмни, искрящи и някак си странно живи очи. Накрая аз отклоних погледа си защото ми стана неудобно. Той се обърна за да слезе. Тръгна в посока противоположна на моята. Дори не помислих да тръгна след него. Просто оглупях на място, но не бях шокирана а ужасно развеселена и малко озадачена. Все пак не се случва всеки ден да си говориш телепатично с извънземни в софийското метро. Във всеки случай беше безкрайно шантаво преживяване, което, ако не е случайност, би трябвало да има някакво продължение. А може да е бил човек с телепатични способности? Макар че и това не се среща всеки ден.
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
west003
Мнения: 2521
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Re: Близка среща от 4-ти вид

Мнение от west003 »

Случката ако не друго доказва наличието на телепатия. Точно днес публикувах една теория точно за това, как се обясняват тези явления.
http://www.ufo.bg/forum/viewtopic.php?f ... 2440#p2440
Но относно наличието на извънземни сред нас, ето това май няма скоро да разберем и то защото ние не знаем дали сме изцяло "земни" :)
admin
Site Admin
Мнения: 38
Регистриран на: Чет Дек 16, 2010 5:20 pm

Re: Близка среща от 4-ти вид

Мнение от admin »

Коментар от страницата ни във Фейсбук, където поместихме историята на stiver:

Ivan Petkov Ivanov:
До госпожицата с готиния разказ за срещата и с 4тия вид.

Преди много години гледах един игрален френски филм. Казва се Извънземни в Сен Тропе, с участието на един велик комик, Луй Дю Финес. Във филма той играеше ролята на редови полицай в провинциално градче. Един ден обаче спокойната идилия беше разтърсена от новината, че в града са дошли извънземни.

И сега най-интересната част, след дълго проучване и умуване полицията реши да се бори с извънземните по два начина. Единият е всеки полицай да има пръскачка с вода, и ако има съмнение за някакъв човек че е извънземен да започне да го пръска с водата и понеже извънземният се очакваше да е от някакъв метал, трябваше да започне да скърца и да се разпадне.

Луй Дю Финес, който беше полицай във филма избра друг метод, ако има съмнение в някой просто да му забие една отверка в задника :D . Много често извънземните приемаха образите на хората, така че веднъж за по-малко от 2 мин той видя началника си на две различни места и реши, че е единия е извънземен :D обаче не знаеше, кой точно. Но въпреки всичко човешкия и полицейски дълг го зовеше. Отиде при първия, кой смяташе за извънземен и му заби отверката, вече знаете къде. Оообаче, какво стана, това беше наистина шефа му :D а не извънземен :D .

Скъпа госпожице, препоръчвам ви да се въоръжите с едно водно пищовче и да проверите съмненията си. Няма да е болезнено, само малко веселба ще падне, ако случайно е извънземен, снимайте се с него за веществено доказателство и му вземете телефонния номер.

Приятен ден и успех :D
Иван Иванов
stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: Близка среща от 4-ти вид

Мнение от stiver »

Aaaaa - ха ха ха хаа! :D Още не мога да спра да се смея. Безценен съвет. Но мисля да го карам по френски, с отвертката. Малко е грубичко, но ще видят извънземните тогава какво значи проба на задните части. :D
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: Близка среща от 4-ти вид

Мнение от stiver »

west003 написа:Случката ако не друго доказва наличието на телепатия. Точно днес публикувах една теория точно за това, как се обясняват тези явления.
http://www.ufo.bg/forum/viewtopic.php?f ... 2440#p2440
Но относно наличието на извънземни сред нас, ето това май няма скоро да разберем и то защото ние не знаем дали сме изцяло "земни" :)
West, сигурно няма да ми повярваш ако ти кажа, че всичко съм разбрала от статията, и ще си прав. Но си мислих, че телепатията е нещо в което май наистина вярвам. Ние тук, в България, сме превилегировани с това, че имахме една баба Ванга и едва ли има човек в България, който да не познава някой, който да се е срещал лично с нея. В моето семейство баща ми се е срещал с нея и пред него е проявила изключителните си телепатични способности. Историята е интересна, но само с две думи: Като млад музикант бил на турне в Петрич и с двама негови колеги решили да отидат при нея. Само че баща ми беше материалист, атеист и възпитаник на своето време (независимо от това, прекрасен човек) и идеята им всъщност била да се намъкнат при Ванга като се престорят на сериозни, да й разиграят сценка, да я разобличат и да й се подиграят в очите. Младежки лудории. Да, но не подозирали с кого си имат работа. Баба Ванга излязла пред къщата, обърнала се директно към тях и се развикала: "Тия тримата да се махат, защото са дошли да ми се подиграват." И "тия тримата" си подвили опашките.

Майка ми по-късно работеше в БАН и е имала късмета да попадне на първата прожекция при затворени врати на документалния филм за Ванга. Интересни времена са били. По-късно донесе в къщи апокрифно копие на книга, научен сборник за нея, на циклостил или нещо такова. Някой й я беше дал и можеше да я задържим само за 24 часа. Майка ми не се интересуваше, но аз я изгълтах от кора до кора. И естествено, помня само отделни неща. Но едно от нещата, които запомних много добре и до сега е нещо, което е казала за извънземните. Има варианти на това и сега в интернет, но украсени изопачени най-безобразно. Документа, който аз прочетох беше съвсем кратък, конкретен и без глупости за световен мир, благоденстваща Б-я и т.н. Пишеше така: На въпроса дали ще бъде осъществен контакт с извънземни Ванга отговаря положително. Първи ще осъществят контакт унгарски астрономи. На въпроса кога, тя отговаря само "Сирия още не е паднала." Което само до преди 2 години звучеше абсурдно.
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
west003
Мнения: 2521
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Re: Близка среща от 4-ти вид

Мнение от west003 »

Мисля, че дали вярваме или не в телепатията, тя може да си съществува въпреки това. Единствено е важно дали искаме да разберем какво се случва. От два века изследователи дават различни обяснения, но няма еднозначен отговор. Може би трябва да си изберем някои от тях и да почакаме официално науката да си признае, че и телепатията трябва да е обект на изследване, в случай че не го правят тайно :) Но това не пречи да продължим да търсим отговори на въпросите, които ни вълнуват. Вселената и познанието са безкрайни величини!!! :)
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Близка среща от 4-ти вид

Мнение от trakiika222 »

Стив,освен това баба Ванга е казала цитирам-И сега в небето има много движение но ние не ги виждаме.Пришълците.Ако вярвам на нещо то е на очите си и на Ванга,пришълци има!Толкова за това,пък този индивид или е имал силно развито чувство ала"някой ме гледа"и е усетил вмешателството или е.....Който иска нека се смее,обаче има още един човек на който вярвам 100% това е Уитли Стрийбър,в книгата си "Не забравяйте ТЕ ни наблюдават"ясно казва че са сред нас.Повече от един вид.Най-малко 6.И интересното е че са го оставили да опише впечатленията си от тях без да му се бъркат,подтикнали са го да опише срещите както той ги е видял и почувствал.Има нещо странно в цялата работа,защото отвлечените пищят плачат бягат от тях мразят ги,но обяснят ли им за какво става въпрос,престанат ли да трият спомените им,когато накрая им кажат"Ние те оставяме"хората започват да плачат и да ги молят да не си отиват!
Странна работа.А официалната наука е като инатлива стара мома и пет пари не давам какво ще си признае век след като хората вече всичко знаят.
Интересен тип е бил наблюдаваният,а реакцията му още повече
Публикувай отговор