Нло над София 2005г. над кв.Банишора

brankofe
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 12:11 am

Нло над София 2005г. над кв.Банишора

Мнение от brankofe »

Пиша ви по повод случката от 2005г.
Беше около 3 ч. през нощта живеех на 7 -ми етаж и докато гледах някакъв филм нещо започна да ми свети в периферията на окото(като ярка звезда), и започна все по силно в един момент отидох до прозореца и видях как се спусна нещо огромно може би 100 метра кръгъл обект в диаметър.
Направо се сковах от шок върнах се седнах на леглото за около 2-3 секунди после пак се върнах. Обекта беше безшумен като чели се чуваше леко жужене, беше огромен най шокиращото нещо беше това че имаше огромни нещо като прозорци през средата на кораба. На прозорците се виждаха осянки на 3 тела наблюдаващи от горе в прозорците имаше светлина телата им се виждаха в тъмни сенки. Бяха много високи по тънки и дълги, ръцете им бяха доста дълги под коленете стигаха.

След по малко от минута корабът се качи плавно нагоре и влезна в облаците като ги освети и плавно светлината изчезна.

Изпаднах в нещо като шок от видяното в продължение на 2-3 години не споделих с никой видяното но с времето страха изчезна и дори ми е много интересно всичко около това започнах да се интересувам от Нло разбира се започнах да споделям видяното и хората обикновено вярват защото ме познават като сериозен човек :))

Бих искал да знаете че, не можах да ги заснема, опитах но капака на телефона които се плъзга за да включи камерата се беше счупил и като превключвах на снимки само стартираше за секунда камерата и изчезваше за съжаление нищо не стана. После разбрах че ако задържа капака с пръст би могло да снима но, карай.
Държа да отбележа че мой приятел е видял същият обект, докато разговаряхме 2-3 г. по късно, той посочи точното място на което го в видял и това описание точно отговаря на мястото където аз го видях.

Благодаря за вниманието и знайте че, нищо не съм спестил в разказа си, нито съм преовиличил.

Бих се радвал ако има някакви сбирки на хора с подобни убеждения които да обсъждат нещата случващи се около нас и над нас.
Публикувай отговор