Мистерия: НЛО кръжа над Бургас?!

west003
Мнения: 2522
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Мистерия: НЛО кръжа над Бургас?!

Мнение от west003 »

НЛО кръжа над Бургас на 26.03.2014 г. Феноменът бил наблюдаван повече от час от хората, живеещи в зона “Б” в комплекс “Меден Рудник”. Слисаните жители били изкарани от домовете си от триъгълна летяща чиния с мигащи светлини. Обектът се предвижвал бавно над блоковоте и се местел със странични пулсации.

Изображение

“Беше с триъгълна форма. От всяка страна имаше по един ред светлини, които примигваха ту по –силно, ту по- слабо. Около 15-ина минути се движеше много бавно, след което изведнъж се скри”, казват живущи от блок 93 излезли да гледат феномена. Техни съседи също са категорични, че за снощният случай над "Меден рудник" обяснението е само едно – това са били извънземни. Хората разказват, че до светещия триъгълник се появил още един летящ обект. Уникалният кадър е запечатан с мобилен телефон, който бе предоставен на редакцията тази сутрин от наш читател. Ако бяха земни летателни апарати, щяха да издават някакъв звук. А тези обекти се въртяха и предвижваха доста бавно, което ме навежда на мисълта, че са си били направо летящи чинии, няма какво друго да е, обясни запечаталият чудото на телефона си. Според неговите изчисления триъгълният обект е бил над града в продължение на около час и половина, вторият до него на снимката се е появил за около 3 минути. Това време било напълно достатъчно да се направят снимки на явлението. Местните говорят, че от години “Меден рудник” е космодрум за летящи чинии, досущ като в романа Стивън Кинг “Томинокърс”. На няколко пъти се говореше упорито, че хората живеещи в квартала са виждали светлини и дори следи от приземили се кораби от други цивилизации.

Източник: burgasutre.bg
Аватар
nestorbg55
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Юли 26, 2012 4:06 pm

Re: Мистерия: НЛО кръжа над Бургас?!

Мнение от nestorbg55 »

Не знам защо веднага когато се наблюдава нещо странно и не толкова лесно обяснимо се прави извода - "обяснението е само едно – това са били извънземни". Хората май все още живеят с убеждението че извънземните ще пристигнат на някакви триъгълни или чиниеобразни летателни обекти едва ли не с "дизелови двигатели". По скоро в последно време особено военните технологии напреднаха изключително много и се засекретиха още по-сериозно - безпилотни дронове, плазмени сфери, високо технологични лазерни технологии, супермодерни стелтове ,... а пък в последно време има проблеми в северното черноморие покрай Украйна и Крим а България е в НАТО..... и ЕС. Въобще няма да е чудно ако докато не премине кризата съобщения за странни обекти в небето да зачестяват ;) Ако извънземните за които бихме представлявали някакъв интерес са толкова напреднали че могат да преминават междузвездните пространства се предполага че би трябвало да разполагат с такива технологии че изобщо да не разберем че са го направили - или така да разберем че да не остане никакво съмнение :) Е друго е ако изпращат "на учебна практика" някои извънземни ученици или студенти с някаква домашна задачка и тогава да ползват някакъв "простичък" тръгълновиден или чиниеобразен помощен транспорт - разбира се след като са се телепортирали в нашата Слънчева система - нищо чудно истината да е някъде тук :?
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Мистерия: НЛО кръжа над Бургас?!

Мнение от trakiika222 »

Еее Нестор,разбира се че не всяко нещо в небето е извънземен екипаж,но има описания от преди стотици години на странни дълги, кръгли-дисковидни-и прочее летящи обекти,нали не мислиш че са нашите военни,още повече че и са виждани "същества не от този свят"да излизат от тях,описвани са,и съвпаденията с днешните "срещи"дотолкова си приличат че са едно към едно.Защо се учудваш,и какво според теб трябва да направят тези хора,защото са хуманоиди,да дойдат и да се ръкуват лично с нас ли,та ние имаме непоносимост към собственият си вид и постоянно воюваме един срещу друг на Земята и се чудим как да се изтребим по ефективно,и аз да съм и аз ще стоя надалеч,какво може да научат от нас?Апропо,тези технологии които имаме ще поспоря чии са по принцип.Опитай се да си представиш само една!галактика,не можеш,ние не можем да мислим в такива мащаби,а Вселената?Ние ли сме венеца на творението,ха ха ха,моля да ме извиниш но е смехотворно,ние сме едни расисти,осъзнати или не но сме.Кое за Бога ни дава това самочувствие та да мислим че в цялата Вселена сме единствени?Та ние не познаваме собствения си океан,мозъка си,тялото си,разума си,но сме седнали да твърдим самодоволно че няма други същества освен нас,има,охоо и още как,и не един вид,Господ да ни пази от самодоволното ни его.Не твърдя че всяко второ летящо тяло е кораб с извънземни,но ние просто не можем да се отърсим от късогледството си и от ограниченията на ума ни,и да погледнем по-далеч...Хора са изгаряни някога защото твърдели че Земята не е център на Вселената и не е плоска,осмивали са изобретатели,не са вярвали че ще се лети в небето,че ще говориш с другият край на света и ще го виждаш в реално време и тн.и тн. Кое е толкова абсурдно?
Аватар
nestorbg55
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Юли 26, 2012 4:06 pm

Re: Мистерия: НЛО кръжа над Бургас?!

Мнение от nestorbg55 »

trakiika222 не съм от тези които смятат че съществуването на други цивилизации е абсурдно. По скоро обратното и така ми се иска да осъществим контакт докато трае моя жизнен цикъл :| Но вече малко губя надежда - може би сме обявени за табу сред космическите цивилизации :) Всяка вечер поглеждам в небето с надежда но не би, когато е по-топло сядам нощем на открито и понякога снимам небето. Понякога хващам интересни и загадъчни неща, вълнувам се, радвам се, но инженерното ми мислене надделява и експериментирам. После се оказва че или при точно определен ъгъл на снимане в лещите се отразяват улични лампи даващи загадъчни цветни отражения на лещите, или капка, или птица, или муха или някой от вертолетите на Авиотряд 28 :D Може на мен да не ми е писано да видя, но това което виждат и снимат другите в ерата на глобалната мрежа вече може да се качи и разгледа свободно, но това което съм виждал или са обясними неща или древни легенди на отдавна изчезнали народи, а така ми се иска да стане скоро а не след 100-200-1000 години ако нашата цивилизация все още не се е самозатрила :cry: И се ужасявам най-много от мисълта че тъкмо ще напусна физически този свят и то ще се случи а аз няма да разбера :?
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Мистерия: НЛО кръжа над Бургас?!

Мнение от trakiika222 »

http://www.ufo.bg/forum/viewtopic.php?f=21&t=1936 /skoro shte gi vidim spokoino,i Gospod da ni e na pomosht togava :(
Публикувай отговор