Nlo v Sofia

trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Nlo v Sofia

Мнение от trakiika222 »

Boje,oshte treperq,toku shto mina,predi 3 min,leja i gledam film,i mqrkam neshto v nebeto nad durvoto pred prozoreca,vqlo poglejdam misleiki go za fener,i skochih polovin metur,golqmo oranjevo kulbo,moje bi 2m dm,bezshumno i burzo se noseshe na severozapad,ne go izpusnah i za mig ot ochi,sled 10sek sqkash se raztvori vuv vuzduha.Boje,surceto mi se kachi v gurloto,nisko beshe pak,moje bi na 20m ot pokriva na bloka,susedniq,toi e kato nashiq,6 etaja,az sum na 4ti,otdavna ne bqh vijdala tolkova otblizo,chista sluchainost che shtorata ne beshe pusnata.....Oshte ne moga da se okopitq,rucete mi treperqt,nqmashe nikakuv shans da go snimam,stana mnogo burzo i ne iskah da go izpusna ot pogled,mina v pulna tishina,beshe velichestveno...i strashno,ognen cvqt i malko po dulgi luchi tuk tam,ako se poqvi pak posokata beshe Pernik,dano nqkoi go vidi i snima,sega nqma da migna 2 dena.Tova izobrajenie e nai blizkoto koeto uspqh da namerq s vidqnoto
P.p Dopulnenie,snoshti misleh che nqma da migna i za minuta,az mejdu drugoto stradam ot hronichno bezsunie,ot godini se subujdam po 5 puti na vecher kato purvoto e okolo 2.15h,no snoshti sled nabludenieto kakto nikoga sus lqganeto sum zaspala za sekundi i ne sum mrudnala dokato ne izpiuka alarmata za 7.30,napravo ne mi se vqrvashe....stranna rabota
Прикачени файлове
SealesEnElCielo5Small[2].jpg
SealesEnElCielo5Small[2].jpg (27.01 KiB) Преглеждано 1666 пъти
Публикувай отговор