23.08.2014 Над София

hells0
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Авг 24, 2014 1:34 pm

23.08.2014 Над София

Мнение от hells0 »

Здравейте,

Вчера ( 23.08.2014г.) някой от вас забеляза ли триъгълника, който ''висеше'' почти неподвижно в центъра на София - около Софийския университет. Имате ли представа какво беше? С приятелите ми видяхме, че примигва и различните страни се редуваха да светят.

Около нас много хора го забелязаха. Ако някой е успял да го заснеме, ще съм благодарен, ако приложи снимки. Благодаря!
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: 23.08.2014 Над София

Мнение от trakiika222 »

Chas, cvqt razmer,na kakva visochina,malko info ako moje,molq...
gokabu
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Ное 04, 2011 11:16 am

Re: 23.08.2014 Над София

Мнение от gokabu »

Прилича ли на TR-3B ?
hells0
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Авг 24, 2014 1:34 pm

Re: 23.08.2014 Над София

Мнение от hells0 »

Здравейте,

беше вечерта 9:30 - 10:00, след това се появиха облаци и го изгубих от поглед.

Височината предполагам беше около 150 метра и по моя преценка беше с размер към 3 метра страната.

Напомня на TR-3B, сега като разгледах снимките, но не съм го видял толкова ясно.

Отначало приличаше на делтапланер и затова ми привлече вниманието. Рядко се виждаше цялата форма да е осветена, но когато беше изглеждаше като триъгълник, на който една от страните в средата не светеше. Когато не светеха и трите страни на веднъж, изглеждаше като че ли се редуват, ту едната ту другата да свети.

"Висеше" на едно и също място около 20-30 минути и от време на време изглеждаше, че се снижава с 2-3 метра и отново се издига.

Прикачвам рисунка на това което аз видях.

Осветяването изглеждаше, че става като отражение на светлина от земята. Жълтеникава светлина и последователното осветяване ми напомни като отражение от огледало, като че ли ръбовете са огледални, нещо такова.

Втората снимка, която прикачвам е на TR-3B. Тя най-много ми напомня на това което видяхме ние, но не сме видели с такъв детайл, а просто очертания.


Благодаря!
Прикачени файлове
wisconsin-triangle.jpeg
wisconsin-triangle.jpeg (7.74 KiB) Преглеждано 5191 пъти
Untitled.jpg
Untitled.jpg (15.15 KiB) Преглеждано 5191 пъти
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: 23.08.2014 Над София

Мнение от trakiika222 »

Napravo mi se struva neveroqtno che nikoi ne go e snimal....izvinete,no vashata kompaniq nqmashe li pone edin tel,20 min sa tova.dnes vseki,vkl i pensionerite razpolaga s gsm s kamera....osobeno ako otiva v centura :roll:
hells0
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Авг 24, 2014 1:34 pm

Re: 23.08.2014 Над София

Мнение от hells0 »

Ами не знам с какъв телефон сте вие, но с нашите нищо не се различаваше през нощта на височина 150 метра. Доста хора в градинката на театъра "Иван Вазов" го гледаха, може и някой от тях да го е снимал, виждал съм там хора често с професионални апарати, но за съжаление аз не си нося, даже и като отивам към центъра.


Както и да е, мисля да прекратя дискусията, просто се интересувах дали някой го е забелязал и знае какво е. Мина доста време от тогава.

Благодаря!
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: 23.08.2014 Над София

Мнение от trakiika222 »

Razbira se,izvinete.
winsett
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2014 3:00 pm

Re: 23.08.2014 Над София

Мнение от winsett »

Здравейте на всички, нов съм във форума и ще ми е интересно да следя темите тук! :)

По темата - аз и двама приятели също го видяхме, но не мисля, че е било от извънземен произход. По-скоро си мисля, че беше някаква реклама. След по-подробен преглед на мен ми приличаше на хвърчило. А също НЛО-то не висеше над Софийския, а над операта, където е клуб Маскара. Не знам дали има връзка с него, но по-късно по едно време точно от мястото над което висеше имаше заря...
Публикувай отговор