БПЦ обяви Ванга и Дънов за предшественици на Антихриста?!...

trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: БПЦ обяви Ванга и Дънов за предшественици на Антихриста?

Мнение от trakiika222 »

Мен масовата вяра и религия които са си чист бизнес не ме вълнуват,като гледам ..светите.. отци на бпц и как я ръководят ми се повръща да ме прощавате,но има една СИЛА,която е над всичко,в нея вярвам,защото съм я усетила с душата си.Попове и църкви не ме интересуват,осират паметта на такива свети люде с гнусотиите си че са за линч.Повдига ми се от тях но Бог със всеки ще говори насаме и тогава......отвращава ме всяка форма на насилие над свободната воля на личноста,е,религиите са точно това,ще ми казват как да живея и мисля,за какво да мисля,и да бъда роб на едикойси защото носел расо...най мразя мъже с рокли да ми четат конско евангелие.Бог да благослови отец Иван от Нови хан.
Последно промяна от trakiika222 на Пон Фев 04, 2013 7:51 am, променено общо 1 път.
rangel
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 7:21 pm

Re: БПЦ обяви Ванга и Дънов за предшественици на Антихриста?

Мнение от rangel »

Преди около две години бях започнал да се интересувам много активно от всичко, свързано с житните кръгове. Впоследствие ми се случиха някои неща, които са толкова странни, че ако някой друг ми беше разказал, че са му се случили, нямаше да му повярвам. Затова и няма да ги коментирам. В крайна сметка обаче, повярах в Бог, и на стари години, на 38, приех свято кръщение в Православната църква. Преди това и аз гледах с насмешка на вярващите.
Опитът ми след това показва, че съм поел по правилния път. Няма да убеждавам никого, всеки може сам да намери решение за себе си, в какво да вярва. Но да се отрича християнството заради няколко недостойни свещеници, е все едно да отричаш, че две и две е четири, защото даскала ти по математика е пияница.
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: БПЦ обяви Ванга и Дънов за предшественици на Антихриста?

Мнение от trakiika222 »

Вяра в себе си и ценностите ни трябва,пет пари не давам за Тази църква,а хора като отец Иван са редки,това е човека от който трябва да се взима пример.Кажете ми,колко пъти тези алчни шутове помогнаха на някой?Поне от кумова срама изпратиха ли наръч дърва за бедстващите в Нови Хан или където и да било?И имат наглоста да съдят...на това се казва Гьон сурат.Угоени зачервени седнали в С класите ще ми обясняват кой какъв е....пфу.Никой не отрича Християнството,но хайде да видим какво са донесли религиите на света?Щяхме да бъдем доста напред в момента ако не са те,но всеки си търси залъгалки...
Публикувай отговор