От архива: Годечанин засне НЛО в имота си

west003
Мнения: 2521
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

От архива: Годечанин засне НЛО в имота си

Мнение от west003 »

Мъж от Годеч заснел мистериозен обект в имота си на 7 май 2016 г. За това е съобщило изданието aktualenglas.info.

Изображение

Димитър Петков разкри за наличието на загадъчно „тяло” и светлина, уловени от охранителна камера, разположена на входа на огромния му двор, намиращ се до бившата административна сграда на АПК – Годеч.

Странното явление е заснето на 7 май (събота) 2016 г., ден след Гергьовден, след полунощ. От записа на охранителната камера се вижда, че неидентифицирания обект, наподобяващ балон пълен с вода, се появява от нищото в 00:45 ч. В 1.11 ч. бавно и необичайно напуска терена, осветявано от странен лъч.

„От 2003 година съм тук, вече 13 години, за първи път забелязвам подобно нещо. Не мога да бъда категоричен, че на 7 май е първото засичане на обекта, защото преди това не съм гледал, а пък и имам видеонаблюдение от скоро”, разказва Димитър.

Той оприличава видяното като балон пълен с плазма и е категоричен, че става въпрос за извънземен летящ обект.

Изображение

Кучетата на Митко, както го познават годечани, които са вързани в непосредствена близост до пространството, в което бе засечено чудното явление, не реагират по никакъв начин. Това става ясно от видеозаписа, който годечанинът засега отказва да разпространи.

„100 % става дума за друг разум. Вече съм уведомил компетентни лица и организации, занимаващи се с НЛО”, обясни пред репортер на „Актуален глас” мъжът.
Публикувай отговор