НЛО до телевизионната кула 18.07

trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

НЛО до телевизионната кула 18.07

Мнение от trakiika222 »

Добро утро,тази сутрин,в 5.27ч поглеждайки през прозореца на кухнята забелязах точно до кулата,в дясно посока Перник,много светло и голямо кръгло тяло,веднага ми направи впечатление,че не му е мястото там!Цвят жълт,неподвижно,големина...два пъти по-голямо от Венера когато е най-близо и най-светла!Погледах го(за съжаление детето счупи буксата за зарядно на телефона ми и нямам резервен та не го снимах :?) Влезнах да си сипя кафе,след секунди пак погледнах-нямаше го!Надявам се да е имало рано ставащи софиянци откъм Витоша и да са го заснели.Определено ми стана ясно веднага какво виждам!Не ми върви на мен-колкото пъти видя нещо такова-все съм без телефон,но имам сериозно намерение да поставя камери на покрива и прозорците съвсем скоро.
NikolaiRG
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 8:37 pm

Re: НЛО до телевизионната кула 18.07

Мнение от NikolaiRG »

За коя тв кула става въпрос (град и т. н.)? В нашия град кулата не в посока Перник. :D
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: НЛО до телевизионната кула 18.07

Мнение от trakiika222 »

ОТНОВО ТАЗИ СУТРИН ГО ВИДЯХ!Само,че сега събудих и детето да го види,постоя,по-ярко този път беше и по-голямо,и слезе зад Витоша плавно за около 1-2 сек.Имам чувството,че кацна там...Да отговоря на въпроса-От София съм,Перник,като посока се пада в дясно от телевизионната кула,т.е като застанеш с лице към Витоша ако си в Борово е в дясно!Естествено,че щом казвам Витоша и посока Перник не е тел.кула в Ямбол :D !Разбира се,че София.Отново-някой да го е видял?
Публикувай отговор