Пенсионерът Спиридон: Видях НЛО! Исках да ме отвлече

west003
Мнения: 2522
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Пенсионерът Спиридон: Видях НЛО! Исках да ме отвлече

Мнение от west003 »

"Исках извънземните да ме вземат с тях на друга планета." Това признава 69-годишният пенсионер Спиридон Андонов.

Изображение

Пенсионерът вижда чудноват летящ триъгълен обект през далечната 1969 г. в старозагорското село Сърнево, но оттогава гледката не излиза от ума му.
"Приличаше на триъгълник и беше цветно като дъга. Имаше всякакви цветове - светлосиньо, зелено, розово и др. Видях го близо до една гора в селото, беше тъмно и мрачно, но няма как да сбъркам подобно нещо", разказа пред "България Днес" Спиридон.

И днес, когато споделя за необичайната си среща, пенсионерът потръпва при спомена. Той е категоричен, че още тогава знаел, че това е неидентифициран летящ обект.

Запитан, дали е било възможно да е прелетял самолет и да се е объркал, Андонов отсича: "Знам как изглежда самолет и това със сигурност не беше. Беше нещо, което го няма на планетата Земя". Дядото разкри в подробности, че светещото тяло се движело във всички посоки, после отново ставало статично. Това продължило няколко минути, когато внезапно триъгълната светлина изчезнала.

"Ако бях видял извънземни, щях да ги моля да ме вземат там горе с тях, за да видя какво има. След това щях да се върна на Земята и да разкажа всичко", вълнува се пенсионерът.

Спиридон признава, че многократно разказвал за чудатата си среща, но и не се учудва, когато никой не повярвал на думите му. С усмивка на лице, той е категоричен, че този спомен ще пази доживот.

Автор: Виктория Стоянова
Източник: https://www.bgdnes.bg/Article/6879272
Публикувай отговор