Странни светлини над Мало Конаре

Странни светлини над Мало Конаре

Мнениеот Данчо Христев » Сря Дек 18, 2019 9:13 am

Приблизително от две години над моето село, което се намира в Пазарджишка област летят много различни конструкции.
Това, което се вижда е следното - първо се вижда една малка бяла светлина, която се слива със звездите, но не е звезда,
защото след 10 секунди, ако се загледаш тая светлинка започва да се движи (това не е нито самолет, нито хеликоптер,
защото първо както казах, самолетът не може да седи на едно място в небето, а и също светлините на хеликоптера и самолета
са светлини с червени и зелени светлини, а и това се чува, когато лети самолета ), след като започне да се движи, светлината
започва да намалява и изчезва. Това се случва почти всеки ден. Искам да споделя още едно нещо не знам дали това има нещо общо, но
от също две години наблюдавам, че започнаха да идват много военни в селото, тяхното идване са наблюдава много рано сутринта между
5 и 6 сутринта, виждат се военни хеликоптери, военни бусове и прочее. Не знам дали това има нещо общо, но го споделям надявам се да
ви помогнат тези неща, които ви казах, за да може да ми обясните какво са това, дали извънземни или е нещо друго.
Моля само не пишете негативни работи, ако имате мнение по въпроса и знаете, как да ми помогнете с разгадаването на тази
мистерия, кажете ми. Ще се радвам!
Данчо Христев

Назад към България