НЛО е записано по време на взрива на ракетата Фалкон 9

west003
Мнения: 2525
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

НЛО е записано по време на взрива на ракетата Фалкон 9

Мнение от west003 »

На 1 септември 2016 г. на космодрума "Кейп Канаверал" във Флорида, САЩ по време на подготовката за изстрелване на ракетата Falcon 9 на частната компания "Спейс Екс", основана от Илон Мъск е заснето видео, което показва момента на взрива. На 3-тата секунда от записа се вижда как прелита НЛО.

Според някои уфолози, това наистина е Неиндитифициран Летящ Обект, а не птица или муха, защото неизвестния обект преминава зад кулите с много голяма скорост, и всичко се забелязва само ако се гледа записа кадър по кадър.

Според други, които малко граничат с конспирациите - прелитащото НЛО е основната причина за взрива на ракетата. Но така или иначе това едва ли ще се разбере някога.

За съжаление записа е направен с обикновена камера с нормална скорост и НЛО се вижда твърде размазано за да се определи точно какво е. Остава всеки да прецени за себе си като види видеото.

Изображение

Изображение

trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: НЛО е записано по време на взрива на ракетата Фалкон 9

Мнение от trakiika222 »

Вижда ми се,че това нещо,едното, защото са две,се спусна заобиколи ракетата с голяма скорост по време на взрива и пак се върна от където дойде...може и то да го е предизвикало...Дали ми се привижда или нещо я удари малко под върха с огромна скорост и тя избухна след това? :roll:Не говоря за дрона който се вижда с просто око...
Аватар
Strannikyt
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:20 pm
Обратна връзка:

Re: НЛО е записано по време на взрива на ракетата Фалкон 9

Мнение от Strannikyt »

trakiika222 написа:Дали ми се привижда или нещо я удари малко под върха с огромна скорост и тя избухна след това?
Възможно е, всичко става толкова бързо, че няма как да се каже. Това видео не е достатъчно за да се види дали е имало някакво въздействие от неизвестния обект.
Всички новини за Вип Брадър 2012.
Фен сайт на филма Пепел от Рози - турски сериал по btv.
Фен сайт на филма Езел - най-скъпият турски криминален сериал.
Фен сайт на сериала Отплата - български филм по Нова тв.
Публикувай отговор