Извънземни по петите на диско кралица!?

west003
Мнения: 2522
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Извънземни по петите на диско кралица!?

Мнение от west003 »

Диско звездата от 80-те, Ким Уайлд, се страхува, че ще бъде отвлечена от извънземни, тъй като забелязала НЛО да лети над задния двор на къщата й.

Изображение

Тя видяла летящ обект, наподобяващ извънземен кораб, преди няколко години, но все още се притеснява, че същества от друга планета я наблюдават, за да я отвлекат.

„Споделих на съпруга си, че съм притеснена, защото няколко пъти съм виждала странен летящ обект близо до дома ни. Може би това са мои почитатели от друга планета, които искат да разберат къде живея. Когато видиш нещо толкова странно, всичко се променя. Вярвам, че извънземните вече са сред нас и ни наблюдават. Не мога да спра да мисля за това“, споделя пред медиите Ким.

Изображение

Певицата, изпълнила хита „You Keep Me Hangi'On”, разкрива, че е видяла НЛО-то една нощ през 2009 г., а гледката я оставила безмълвна. Не е можела да говори, нито да повярва какво се случва пред погледа й. Оттогава тя живее в постоянна тревога, че извънземните ще я отвлекат. Следващият месец предстои да излезе и най-новият й албум, който е с тематичното заглавие „Извънземните идват“, а на 30-и март ще започне и европейското й турне.

Източник: woman.bg
Публикувай отговор