Жител на Нова Зеландия: Десет дни бях в плен на извънземни

west003
Мнения: 2522
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Жител на Нова Зеландия: Десет дни бях в плен на извънземни

Мнение от west003 »

В продължение на десет дни жител на Нова Зеландия бил отвлечен и държан в плен от извънземни. За това съобщава news.com.au.

Своята история Алек Нювалд разказва в ефира на радио шоуто „As You Wish“. Удивителното му преживяване се случило преди 30 години. Написал е и книга за тези вълнуващи събития – „Co-Evolution“, в която подробно е описан необикновеният случай.

Алек Нювалд и неговата рисунка на извънземен:
Изображение
Изображение

Това бил един съвсем нормален понеделник сутринта през февруари 1989 г., когато Алек Нювалд тръгнал с колата си от област Роторуа към Окланд по планински път. Пътуването щяло да му отнеме три часа. Но когато пристигнал в Окланд той изведнъж научил, че от момента на тръгването му са минали десет дни.

В началото той не помнел нищо от това, което се е случило с него. Имал само усещането за замъглено съзнание и чувство на силна умора. Неговите роднини и приятели вече били решили, че той е загинал при падане в някоя пропаст.

Но после паметта му започнала постепенно да се възвръща. Алек си спомнил, че бил взет от извънземни, които го държали десет дни в своята база, разказвайки му различни неща за своята свръхразвита вселена.

Извънземната база, рисунката е на Алек Нювалд:
Изображение

„Те ме взеха от планинския път и това стана абсолютно внезапно. Изведнъж сякаш върху мен се стовари планина от тухли или сякаш ме бяха залели с цимент. Бях парализиран и силно притиснат с гърба към седалката на колата. Не можех да управлявам автомобила, не можех да мръдна. Когато видях пред себе си скала, разбрах, че ей сега ще се врежа в нея. Но изведнъж се свестих в някакво пространство, запълнено с неоново син огън.

Реших, че вече съм умрял и че моят дух извършва задгробното си пътешествие. Никога преди не бях чувал за НЛО, никога не съм вземал наркотици“, подчертава Алек Нювалд.

След това пред човека се появило необичайно тъничко същество, което в първия момент той си помислил, че е призрак. Тогава мъжът изведнъж усетил, че може да маневрира със своето съзнание ”премествайки го напред или встрани от своето тяло”. Малко след това бил обкръжен с други „духовни форми”.

„Погледнах нагоре и видях трима извънземни. Най високият от тях изглеждаше като „тънък призрак”. Вторият беше по-нисък и аз реших, че това е мъж – така ми се стори. Третият беше съвсем малък, с много слабо тяло и голяма глава. Имаше необикновено тесни очи, които бяха разположени по-раздалечено и ниско, отколкото при хората. Уши и нос не виждах. Но неговият външен вид изглежда нямаше никакво значение, защото аз веднага усетих присъствието му в съзнанието си”, разказва още Нювалд.

Извънземните повели Алек на някъде и той успял да види много здания с разнообразна форма. После го накарали да влезе в някаква машина, която създала специално физическо тяло за него. По думите му извънземните използват тези машини, за да създават физически тела, в които те могат да присъстват на нашата планета.

Извънземна сграда – рисунка на Алек Нювалд:
Изображение

Когато пришълците го върнали обратно на Земята след десет дни и той започнал да си спомня, започнал разказва за преживяното. И към него тръгнали разни съобщения от „официални лица”, които поискали да разберат за необикновения му опит и особено – за възможностите на извънземната раса.

През следващите години на Алек Нювалд му станало много трудно да живее така сякаш с него нищо не се е случило. И колкото повече разказвал на хората за преживяното, толкова по-сложно му ставало да живее.

„Много близки хора, от които очаквах подкрепа, започнаха да ме презират и да странят от мен, присмиваха ми се. Сега, почти 30 години по-късно, за мен нищо не се е променило. В своята страна аз сякаш съм гражданин втора класа”, признава с тъга Нювалд.

Бел. ред.: Това, с подигравките и набеждаването за превъртели на очевидци и на преживели срещи от Трети вид, е десетилетна политика на великите сили, които непрестанно и зад гърба на обществото, което ги издържа, проучват НЛО.

Доказателство са разсекретените макар и в силно редактиран вид документи на ЦРУ и на британското военно министерство за НЛО и извънземните. И тъжното в тази антипропаганда, която съсипва живота на очевидците е, че мотивът за присмеха съвсем не е грижа за човечеството. А за това кой пръв ще се докопа до супер технологиите на извънземните с цел печалба и господство над планетата.

Източник: snaiper-bg.net
Публикувай отговор