Испански уфолог наблюдавал TR-3B с ромбоидна форма

west003
Мнения: 2521
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Испански уфолог наблюдавал TR-3B с ромбоидна форма

Мнение от west003 »

Анхел Родригес от испанската група за проучване на НЛО (GEIFO) имал шокиращо преживяване в късната нощ на 4 февруари 2019 година. Около 22:45 ч. чул шум, който той сметнал за звук на товарен самолет.

Изображение

"- Погледнах нагоре и видях много голям ромб над мен с четири светлини във всеки ъгъл и мигаща светлина в центъра - казва свидетеля. "-Непознатия тъмно сив обект летеше толкова ниско, че аз подробно разгледах дъното на неговия фюзелаж."

Тъй като летателния апарат летял в западна посока и на ниска скорост, Анхел решил че той ще се приземи във военноморската база Рота, разположена близо до град Херес де ла Фронтера.

"- Обектът летеше на височина от около хиляда метра над земята, но това бе моята лична оценка, която може и да е грешна - продължава Родригес. - Чух за съществуването на този тип самолети, но никога не съм ги виждал. Беше TR-3B, само че с форма на ромб."

Според уфолога времето е било ясно, имало е новолуние, температурата на въздуха от 9 градуса по Целзий, скоростта на вятъра била 15 км/ч.

"- Видях го толкова близко и ясно, че бях шокиран. Уплаших се, защото мисля, че тези машини са базирани на нацистки прототипи", Анхел признал, че се чувства много зле и все още не се е възстановил. "- Бих искал никога повече да не го видя."

Родригес прикрепил чертеж към своя доклад към GEIFO, който точно отговарял на описанието на обекта, за който вече било докладвано през 2013 г.

Изображение

Източник: http://tajny.ru
Публикувай отговор