Извънземните искат да спасят човечеството!

west003
Мнения: 2525
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Извънземните искат да спасят човечеството!

Мнение от west003 »

Декември 1992, в навечерието на Коледа
Бях на 14 години, когато за първи път бях отвлечена от извънземни.
Пътувахме с колата - аз, майка ми и сестра ми. Прибирахме са от пазар. Града няма значение. Намира се в България и ми липсва! (Понастоящем живея в Сан Франциско, САЩ). Но, няма връщане назад. Защото осъзнах, че нищо в живота ми не е случайно!
Нощта бе студена и мрачна. Гъст дим се стелеше над нас. Слушахме радио. Не помня кое, но музиката бе хубава, романтична. Заслушани, не си давахме сметка, че пред нас и зад нас нямаше други автомобили, което бе необичайно, в пазарен ден, по онова време. Изведнъж над гъстата димна мъгла, нещо проблесна. Майка ми помисли, че се задава буря и ще вали. Някак твърде мрачно бе, а сякаш нямаше облаци, само този толкова гъст дим, който се стелеше над нас. Още веднъж просветна в далечината. Мама, натисна газта.
"Да се прибираме!" - каза тя, притеснена от задаващата се буря. Не обичаше да шофира, когато вали и няма видимост. Третото и последно проблясване, бе точно над нас... Беше толкова ярко, толкова ослепяващо, че за части от секундата не можехме да виждаме нищо друго, освен повтарящите се отблясъци, заслепяващи зрението ни... Това беше...
После се намерих у дома, в леглото...
Помислих, че е сън.
Но не беше!

Изображение

Отвличанията, продължиха по няколко на всеки две години. Дойде ден, в който се дипломирах и реших да замина за Сан Франциско, където моя леля бе омъжена за американец и живееше там с него и семейството му. Дълги години пробваха да имат деца, но не успяха, затова се зарадва, когато и казах, че любимата й племенница иска да живее при тях. Веднага ме прие, с отворени обятия.
Заминах набързо, без много подготовки и предварителни надежди. Просто имах усещането, че искам да се махна надалеч. Не, че България не ми е мила, но вече не се чувствах част от пейзажа й. И така... Вече толкова години...
Тук, за първи път осъзнах какво ми се бе случило. Леля има всякакви познати. Една от приятелките й е специалист по хипноза. Реших да й доверя спомените си и един ден я посетих в кабинета й. Разказах й откъслечните спомени, които имам свързани с тази светлина, както и много други случаи, в които съм била на едно място, а в последствие съм се озовавала на друго, без да имам реален спомен за това, как съм се придвижила, защо ми се губят часове, дори дни от спомените ми. Разбира се тя бе заинтригувана и реши, че ще ме подложи на хипноза. Каза ми, че с мое позволение ще записва нашия разговор. Разбира се, че се съгласих. Исках да науча, какво е предизвикало тези "черни дупки" в моята памет. Защо ми се губят месеци от моя живот. Сумирано, времето, за което нямам спомени, буквално е месеци.
Започна се... Няма да разказвам за самата процедура, а ще напиша всичко, което чувам от записа, който тази жена направи, по време на този сеанс.
За себе си ще ползвам простичкото "Аз", а за жената съкратеното СХ (от специалист-хипмотизатор).

След обичайната процедура на хипнотизиране...

Из аудио записа:
СХ: Ти си отново на 14 години. Датата е 24 декември, 1992г. В навечерието на Коледа, пътувате към дома с майка ти и сестра ти. Прибирате се от пазар. Какво се случи по пътя, погледни към светлината и ми кажи, какво се случва.
АЗ: Странно е... Заслепява ме... до болка.. Имам усещането, че очите ми ще изгорят от тази светлина, но някак зная, че всъщност тя не ми вреди. Усетих как сякаш някой ме понесе на ръце.... По-скоро на крилете си, защото аз летя...
Да, виждам как се издигам към светлината и поглеждайки надолу, виждам колата, в която останаха мама и сестра ми.
СХ: Продължи нататък... Какво се случи после? Къде те отнесе тази светлина?
АЗ: В нещо като... Като самолет... Не! по-скоро е кораб... Космически кораб.
Намирам се в нещо като зала. О, Боже вързана съм. Не мога да мърдам. Усещам нечие присъствие... О, Боже! Аз не съм сама! Те са тук... Тези... същества... Те са толкова странни и чужди... Никога не съм виждала нещо подобно... Като прозрачни са, а ги виждам... Излъчват някаква странна енергия, която сякаш ги обгръща целите. Дочувам в главата си мислите им...
СХ: Опиши ми ги? Как изглеждат? Можеш ли да ги оприличиш с нещо, земно?
АЗ: Не! В никакъв случай. Никога не си виждала подобни образи. Като проекция са, а са толкова реални... Сякаш са от нещо като желе, но това са техните тела всъщност. Могат да бъдат почти прозрачни и могат да придобиват определен цвят. Един от тях, се отличава. Сякаш свети в лилав и успокояващ цвят... Обичам лилаво... С него разговарям в повечето време...
СХ: Съсредоточи се върху това, което долавяш в мислите си. Какво ти говорят?
АЗ: Да.. долавям ясно, гласовете им в главата си... Като нашите земни гласове, но те не излизат из устата им, а сякаш витаят из пространството и достигат до всеки един в това пространство.
СХ: Кажи ми, какво говорят, какво ти казват?
АЗ: Успокояват ме. Че, всичко, което предстои е за мое добро. За доброто на моите деца (израза бе "наследници"). Обясниха ми, че съм избрана. Че съм една от многото избрани.
СХ: Избрана за какво? Продължи нататък, моля те, отиди до момента, в който знаеш кои са те и за какво са те отвлекли, какво ще ти сторят и какво се случи в действителност. Разкажи ми.
АЗ: Вече зная, след доста обстоен разговор с тях, че те са тук на Земята от няколко години. По-скоро от около 150 години. Че са тук, за да се погрижат за бъдещото поколение, което ще населява Земята, след нещо, което за да разбера по-добре, какво предстои нарекоха: "Последния Потоп". Казаха ми, че отвличат хора от около 100 години, но че през последните 60 години, са започнали трескаво да отвличат все по-често и повече хора, в сравнение с началото, защото смятат, че няма да имат достатъчно време, за да вземат "чист ДНК материал."
СХ: ДНК материал? За какво им е? За какво ще го ползват? Хибридизация?
АЗ: Да, но не точно... Според тях, определени индивиди на Земята, са притежатели на по-специално ДНК, което им позволява да стават учени, физици, професори, гении... Цитирам: "Знаеш, кой е Никола Тесла, нали? Нютон, Айнщайн, Хокинг? И много други, не толкова известни по света, те са с ключово ДНК, което им позволява да бъдат много "по-прозорливи", по-мъдри и по-паметливи, отколкото останалите хора по света и това не е случайно."

"Вие не разбирате... Няма как светът ви да оцелее в сегашния си вид. Затова се намесихме... Сключихме договор с вашите правителства, че ще им дадем извънземни технологии, в замяна на ваше ДНК, защото нашата цел е да спасим част от вашата раса... Но те не знаят, какви са нашите реални планове. На тях не им пука за вас, затова се съгласиха, без да задават въпроси и ни позволиха да отвличаме хора, без дори да пожелаят да разберат, за какво са ни! Но понеже не можем да спасим всички, можем да спасим хора, които имат определена ДНК и това все пак е нещо нали?! Така ще оцелеят най-силните, най-интелигентните, най-умните и най-способните хора. Личности като Айнщайн, Тесла и Нютон ще бъдат преродени, след нашата намеса. Но този път ще бъдат съвършени. Те отново ще заселят Земята един ден, след няколко хиляди години, след последния потоп...."

Казаха ми, че отвличанията, на които сме свидетели в последните десетилетия, не са само тяхна работа. Но ми гарантираха, че отвличанията осъществени от тях самите, се правят само и с една единствена цел - запасяване с "чисто ДНК на гении", които един ден, след Последния Потоп ще населят отново Земята. "Целта е да помогнем на вашата еволюция. Това не е естествен подбор... Но, ти трябва да разбереш, че ако не го направим, вашата цивилизация, няма да може да оцелее. Без нашата помощ, човечеството ще изчезне завинаги от Космическата история на обитаемите планети в галактиката, която вие наричате Млечния Път. Случвало се е веднъж... Преди няколко хиляди години и други космически пътешественици успяха да възстановят част от човешката раса, чрез генно инженерство, но те го направиха с користни цели и не бяха добронамерени към съществото, което пресъздадоха. След още нколко хиляди години, втори вид се намеси във вашата еволюция и ви даде нещо, което наричате "любопитство". Те ви накараха да търсите истината за себе си, да разберете, че "сте голи", да се "срамувате", да изпитвате всички човешки емоции, подобаващи на вашия вид. Но те бяха от твърде далеч и нямаха време да проследят развитието на своето претворение.

Изображение

СХ: Нека се върнем към ДНК теста. Как се проведе ДНК теста? Опиши ми какво ти сториха?
АЗ: Задаваш ми труден въпрос... Не си спомням добре... Явно са изтрили тази част от съзнанието ми, за да не разкривам технологиите им... Не зная! Наистина нямам спомен.
СХ: Добре. Нека преминем напред. Кажи ми, колко пъти са те отвличали до момента? И всеки път ли ти вземаха ДНК проби?
АЗ: Не всеки път съм била ДНК донор. Според земното време, съм отвличана 72 пъти. В няколко от отвличанията, не са ми вземали ДНК проба, а са ме изследвали за да видят резултатите от последните интервенции. А когато са ме вземали заради ДНК теста, освен, че запазват мое ДНК, те ми добавят и чуждо ДНК, вероятно тяхно. Твърдяха, че по този начин, ще могат да знаят къде съм във всеки един момент, как се чувствам, че ще могат да влияят на решенията и действията ми до момент, в който ще бъда "освободена".
СХ: Освободена от кораба?
АЗ: Не, освободена от ДНК изследванията. На кораба не са ме задържали за повече от няколко земни часа. На кораба, времето тече по различен начин. Ако на Земята са минали 2 часа, на кораба са минали само 20 минути. В тези 20 минути освен теста, събеседваме винаги.
СХ: Разкажи ми... Направи обзор от всички свои отвличания и ми разкажи всичко. Защо е този ДНК подбор? Какво предстои и кога предстои? Какъв е този т.нар. "Последен потоп"?
АЗ: Последния потоп ще унищожи 95% от земното население. Само 5% избрани ДНК донори ще бъдат спасени, чрез анабиоза - криогенно замразяване. Тези 5% от избраните, са с уникален ДНК код, който е подобрен, но недовършен. Той ще бъде окончателно завършен след Последния Потоп. Всичко, което тези извънземни същества правят, е да запазят ДНК клетките, да ги подобряват чрез генно инженерство и после да връщат част от клетките обратно в донора.
Така на практика се застраховат, че ако се случи нещо с донора, преди края на процеса, те винаги ще имат налично ДНК от него в своите лаборатории и чрез него ще могат да пресъздадат същата личност, като дори ще могат да му имплантират същите спомени, маниер на поведение, морал и култура, като тези на оригинала! В обзор, мога да кажа, че от всички наши срещи, аз научих от тях, че човечеството е в опасност. То върви към своята собствена гибел със стряскащи темпове. Те казват, че ДНК донорите са "спасителите" на човешката раса, защото от нея, се взема само "каймакът", т.е. най-доброто ДНК и то се развива и се усъвършенства до момент, в който следващото поколение, което ще насели отново Земята след Последния Потоп ще бъде до толкова усъвършенствано, че няма да има нужда от почти нищо, което съвременното ни общество познава, за да живее хармоничен и разумен живот, който ще се разпростре и в Космоса, а и отвъд нашата Вселена.
СХ: Казаха ли, защо смятат, че ще се самоунищожим? Какво е Последния Потоп?
АЗ: Последния Потоп наричат последното масово измиране на хора по цялото земно кълбо. Това ще е края на цивилизацията, която познаваме в момента. Всичко живо ще загине. Планетата ни ще преживее това измиране, като ще се самоизчисти от останките, като един истински жив организъм, който е бил нападнат от вирусни клетки. Тя ще погълне в недрата си останките от последната човешка раса, от всички животни и от цялата природа и ще се самоизключи за дълъг период от време, за да не позволи на вируса да обхване цялата Вселена. Ще се превърне в една изстинала планета - цялата обгърната от мраз и пустош. Нищо няма да напомня на предишната жива и зелена планета Земя. Прах и пепел ще царят навсякъде, но няма да има вятър, няма да има кислород, всичко ще бъде капсуловано за около 50000 години след Последния Потоп. Тогава, с помощта на техните познания и опит, тази извънземна раса ще се позиционира в близост до Земята и за няколко хиляди години ще й придаде облик подобен на първоначалната Земя. Като сега, те ще я кръстят LEA (Living Earth Alternative). И след като се убедят, че тя е годна за живота, способен да поддържа човешки род, отново ще населят планетата чрез нас.
СХ: А, защо няма да можем да се спасим всички? Защо само избраните?!
АЗ: Защото според тях, хората вече са приключили своята еволюция и сега следва обратния процес на деградация. Според тях, човешкото същество не може повече да допринесе с нищо за развитието на живота си и на самата Земята.
СХ: До колкото знам, има планове човечеството да излезе от Земята и да населим други планети... Нима няма да успеем?!
АЗ: Според тях ще успеем. Поне една част от нас, ще успее да насели други планети. Но, скоро след това, ще започнем да вършим същите неща, като тези, които сме причинили на Земята и нито една планета няма да е способна да оцелее, докато ние, такива каквито сме като раса, сме на нейна територия. "Разбираш ли, че човешката еволюция е в своя край? Няма на къде повече да се развива това същество, заради начина по който е програмирано да живее и оцелява! То е програмирано да се самоунищожи, защото вече е изоставено от първоначалните създатели и непотребни на вторите сътворители, които го възродиха... Но, това не важи за тези 5%, за които се погрижихме ние. Те не само, че ще еволюират с наша помощ, но и по този начин ще успеем да помогнем на вашата раса, да се възроди отново съвършена, неспособна да се самоунищожи, способна само на сътворение, не и на разруха..."
СХ: Осъзнавам, че си част от нещо огромно, което явно не разбираме и няма да можем да разберем. Сега е време да се събудиш. След като преброя до три, ти ще помниш целия ни разговор и цялото това изживяване, което си имала от 14 годишна до сега. 1, 2, 3...

Тук мисля, да спра. Защото това послание, бе към всички земляни. Всичко останало, което научих и изживях с гостите, ще запазя за себе си, защото то е само за мен. Имам послание към всички вас, мили братя и сестри земляни - опитайте се да оборите тези същества. Борете се за живота, за живата Земя и за своята еволюция, която според тях е пред своя край. Аз ще следя дали ще успеете и ще стискам палци, защото не искам само аз и другите ДНК донори да оцелеем. Само 5% от 95%... Струва ми се, че ще намерите начин да прескочите трапа и да съзрете духовно, емоционално и еволюционно... Защото в противен случай, аз ще скърбя, когато един ден се върна тук и не заваря нито едно живо човешко същество, което да е посрещне.

Автор: Анонимен (нашата читателка, е пожелала да запази анонимност)
Източник: multivselena.com
Публикувай отговор