Аборт от извънземни – случаят Джована

west003
Мнения: 2522
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Аборт от извънземни – случаят Джована

Мнение от west003 »

Извънземните заплодили италианката против волята й.

В предаването „Мистерия” на италианския тв канал „Медиасет” през юли 2013 г. се излъчи историята на Джована – една млада жена от региона Сардиния, Италия. Една история, в която не става дума само за контакт, но и за отвличане от извънземни. Всичко е започнало, когато е била на 4 години. Сега е на 41 години.
„Спомням си, че беше един летящ диск с метален цвят. Не си спомням как съм попаднала вътре в него. Виждах как лети, а около мен имаше 4 същества. Казаха ми да се успокоя и да не се движа. Казаха ми го телепатично. Казаха ми, че няма да ми направят нищо” – разказва Джована.
На въпрос какво според нея са търсили извънземните, тя отговаря: „Преди всичко търсят биологичен материал, кръв, тъкан”.

Изображение

Джована абортирала спонтанно.
„Започнах да си спомням по малко. Те (извънземните) оставиха по мен белези. Една флуоресценция, която беше по цялото ми тяло. Тази субстанция се намираше по цялата ми кожа и им служеше, за да манипулират по тялото ми. Нещо като за дезинфекция – за да не се заразят те от нас или обратно” – споделя Джована.
Анализ в лаборатория е установил, че тази субстанция е от изкуствен произход. Тя съдържа силиций на базата на мика. Тази проба е взета от стаята на Джована и по-точно от килима в жилището й. Установено е, че не съдържа фосфорен нитрат, за да може да предизвиква осветяване. Това е една изключителна материя – електроните на тази субстанция са възбудени. Това е все едно да се постави фосфор в ускорител, а Джована няма как да постигне това в домашни условия.
Джована коментира, че със снопа светлина извънземните ни обездвижват. Оставаме в първоначална позиция и има доста неща, за които после не можем да си спомним.

На въпрос: „Защо извънземните си правят такива експерименти с нас?”, Джована отговаря: „Защото ние сме една раса, биосъвместима с тяхната. Генетично ние сме най-близко до техните видове. Така всъщност им помагаме да създадат една такава средна „хибридна” раса”.
В черепа на Джована има имплант, който е от извънземен произход.

Изображение

При прегледите лекарите установяват, че е бременна, но плодът не се вижда на скенера им. Италианската прави аборт в дома си. От кадрите на плода се вижда, че той прилича повече на извънземните.

Изображение

Автор: Станимир Тенев
Източник: chudesa.net


Видео със случая „Джована“.
Публикувай отговор