Документиран случай на прераждане на 11 годишен

west003
Мнения: 2525
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Документиран случай на прераждане на 11 годишен

Мнение от west003 »

Джеймс Лайнингър изглежда и се държи като другите 11 годишни деца, но под палавия му характер лежи една дълбока душа. Той си спомня в детайли предишното си семейство, Втората Световна война, колегите си от Еър Форс (военновъздушните сили на САЩ), детайли от улучването и свалянето на самолета му.

Той е обявен за най-документирания случай на прераждане за всички времена.
Това малко момче е способно да разкаже над 50 спомена от „живота на някой друг", а друг би казал -- неговия собствен живот преди този. Семейството на пилота от Втората Световна война вярва, че това е техния прероден брат, основавайки се на спомените на детето. Историята на момчето е толкова завладяваща, че бива публикувана в книга наречена „Soul Survivor".

Тук можете да намерите пълната статия: http://www.silvacourses.bg/index.php/naj-dokumentiraniya-sluchaj-na-prerazhdane

В подкрепа на думите на момчето - превод на личния разказ на г-н Уолдън Уелч, известен американски астролог и член на „Фондация Едгар Кейси", във времето, когато е бил помолен да изследва астрологично връзката между пилота от Втората Световна война и 11 годишния Джеймс Лайнингър за да докаже или да обори твърденията за прераждане.

trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Документиран случай на прераждане на 11 годишен

Мнение от trakiika222 »

Настръхна ми косата честно ви казвам...та те дори си приличат на снимките (пилота като дете)..знам че е така но е изумително че някой има толкова ясни спомени.Който има уши да слуша.Самата аз имах преживяване,което ми доказа че душата остава след смъртта на тялото за известно време,така се бяхме уговорили с някого,който първи почине,ако има живот след тленната смърт да даде знак на другият-така стана!Който иска да вярва все ми е едно,но знам че има хора които ще искат да прочетат това-ТАКА Е!
Публикувай отговор