Ангел хранител бе запечатан на снимка

west003
Мнения: 2522
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Ангел хранител бе запечатан на снимка

Мнение от west003 »

Скърбяща майка вярва, че е хванала на снимка ангела хранител на умиращата си дъщеря на една от последните им снимки заедно, пише "Дейли Мейл". Сара Данбъри от английския град Грантъм загуби трагично своята 19-годишна й дъщеря Ейми, която почина от рядка форма на рак на черния дроб.

Изображение

Майката и нейната болна дъщеря са били в Лондон за лечение, когато са си направили селфито. Ейми напуснала нашия свят само три седмици след като била направена снимката.

39-годишната Сара, майка на три деца, казва: "Първоначално не забелязах нищо особено, но когато погледнах внимателно снимката забелязах как то прилича на ангел. Трудно е за обяснение, още повече, че имаше само две лампи в стаята и те бяха загасени. Ейми каза, че това е нейният ангел хранител, когато видя снимката".

Всичко това ми дава надежда, че има някой там горе, който ще се погрижи за дъщеря ми. Аз не ходя на църква, но вече си мисля, че има неща, които не са ни известни за живота след смъртта и изобщо".

Превод и редакция: БЛИЦ
http://www.blitz.bg/svyat/angel-khranitel-be-zapechatan-na-poslednoto-selfi-na-mayka-s-umirashchata-y-dshcherya-snimki_news464864.html
Публикувай отговор