Интервю с извънземно шокира интернет

west003
Мнения: 2523
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Интервю с извънземно шокира интернет

Мнение от west003 »

Интервю с извънземно шокира интернет! Уфолози и любители на конспирациите от цял свят не спират да разпространяват в мрежата видеото, в което извънземно същество разкрива откъде произлизаме, как се е озовало тук и какво се е случило с планетата му.

Изображение

Razkritia.com попадна на аудиозаписа през YouTube канала на един от най-върлите търсачи на НЛО Джейсън Хънтър. Клипът е озаглавен „My Grey Guest“ („Моят сив гост“) и е само първата част от цялото интервю.

Естествено, най-логичният въпрос е как се води интервю с извънземно, на какъв език? Разговорът се води на английски, като на въпроса на интервюиращия „Откъде владееш моя език“, извънземното отговаря: „Ние сме тези, които ви дариха с тази реч“.

Гласът на съществото е особен, говори много забавено и трудно му се разбира, най-вероятно е обработен през някаква програма. Извънземното обяснява как ресурсите на неговата планета са се изчерпали, водата пресъхнала и започнали да търсят други планети. „Пътувах стотици години, докато ви намеря, сега съм болен. Страхувам се от човеците в костюми, те ме преследват“, казва инопланетянинът. Интервюиращият уточнява, че става въпрос за полиция, спецчасти.

Джейсън Хънтър изрично уточнява в описанието на клипа: „Това е кратък филм, върху който работя. Публикувам аудиото от първа част, за да видя какви ще бъдат настроенията след него и дали ще привлече интерес“.

Видеото е любителско и не претендира за автентичност, въпреки това предизвика не само масов интерес, но и паника сред някои потребители. „Защо пък да не е истинско“, питат се фенове. Истината е някъде там…

Вижте интервюто с извънземно:



Източник: razkritia.com
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Интервю с извънземно шокира интернет

Мнение от trakiika222 »

Ха-ха-ха-хааааа..... :D Добре се посмях,от сърце :D Мине не мине и някой ентусиаст като изтърси нещо такова та цепи мрака,най ми хареса това-то се СТРАХУВАЛО :D И не от кой да е,а баш от човеци в костюми....Божееееее Боже..Е как няма после да ни имат за примати :lol: Некви тиквеници все още залепени за Земята и най-върховото им постижение е че са отишли/евентуално/ до Луната,обаче същите тиквоци видиш ли адски уплашили гостите от Космоса,които от страх всичко си изпяват щом ги пипнат.И обезателно ресурсите им свършили,и те завалиите къде къде-айде от Земята ще си докопаме :lol: Направо се развеселявам.Между другото точно вчера гледах в един сайт гласов трансформатор,и мислех да взема за детето ми да се забавляват в градината ;) Ето,и човека си е взел и е забавно :)Явно г.Хънтър е забравил да си взима лекарствата и си търси поле за изява.
Публикувай отговор