Хакер: САЩ имат бойни кораби в Космоса!

west003
Мнения: 2521
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Хакер: САЩ имат бойни кораби в Космоса!

Мнение от west003 »

Гари Маккинън, който води 10-годишна борба с американските власти, искащи екстрадицията му, твърди, че е проникнал в компютрите на НАСА и е открил твърде интересни неща.

Изображение

Хакерът твърди, че е открил доказателства за съществуването на тайна американска космическа програма, управлявана от Военноморските сили. По думите му става въпрос за бойки космически кораби в Космоса.

"Проникнах преди месеци и четох много. Постоянно си мислих, че ще се усетят", разказва Гари Маккинън пред Рич планет ТВ - канал, специализиран в НЛО.

Маккинън и друг път е говорил по тази тема, но никога в такава дълбочина. Той разказва, че е използвал специална програма, с която търсил по файлове и папки. Сканирал документи и се натъкнал на Excel файл, казващ се "Не-земни служители". Според него това не означава, че въпросните служители не идват от Земята. Но и означава, че не са на Земята.

"Имаше имена и звания. Имаше и раздели за материални трансфери между кораби", разказва той.

Уфологът разказва, че е имал и пълен достъп до огромна база от снимки. Имало както филтрирани, така и необработени. Въпреки че свалянето на снимките било твърде бавно, той успял да свали две трети от наличното.

"Имаше снимка на полукълбо, вероятно на Земята. На нея се виждаше НЛО с продълговата форма", обяснява той и допълва, че около обекта имало куполи.

Гари Маккинън е един от най-известните теоретици на конспирациите в сферата на НЛО. Американските власти са оценили екстрадирането му на 700 хил. долара.

По публикацията работи: Мария Нестерова

Източник: www.dnes.bg
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Хакер: САЩ имат бойни кораби в Космоса!

Мнение от trakiika222 »

Много ме забавляват такива статии :D Какви глупости само :lol:И какво толкова е открил което да шокира.Нищо,Сащ имали,намерил снимки,ми да ги покаже де,снимки на нло и аз имам,ще имат в космоса но не и в този живот.Звания имало и имена :roll:
Публикувай отговор