Човек от МИ6 е разкрил за гробницата на Бастет в Странджа

west003
Мнения: 2523
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Човек от МИ6 е разкрил за гробницата на Бастет в Странджа

Мнение от west003 »

ПИСАТЕЛЯТ ВАЛЕНТИН ФЪРТУНОВ: ЧОВЕК НА БРИТАНСКОТО РАЗУЗНАВАНЕ Е РАЗКРИЛ НА ЛЮДМИЛА ЖИВКОВА ГРОБНИЦАТА НА БАСТЕТ В СТРАНДЖА!

Висш служител на МИ6 подхвърля на Татовата щерка свръхсекретната информация, докато тя е на специализация в Оксфорд

Валентин Фъргунов е роден през 1957 г. в Бургас. Завършил е Английската езикова гимназия в родния си град и специалност "Българска филология" в СУ "Св. Климент Охридски". Работил е като журналист на свободна практика, кореспондент, редактор, директор на издателство, управляващ директор на английска фирма за директен маркетинг. Живее и работи в Бургас. Семеен, баща на три деца.

Изображение

Дебютната му книга "Операция Vох Dei", появила се на нашия пазар това лято, е първият български трилър. Критиката "написа" шестобална оценка на романа и нарече автора "българския Джон льо Каре". Всеки момент ще излезе от печат вторият трилър на Валентин Фъртунов - "Бастет". Книгата има всички изгледи да стане супербестселър, и то не само у нас, защото по нищо не отстъпва на трилърите на майстори в жанра като Джак де Брюл, Дан Браун, Клайв Каслър.
Специално за народното издание бургаският културтрегер разбулва мистериите около гробницата на тайнствената египетска фараонка Бастет в Странджа, "забъркани" от няколко световни разведки.

Цялата статия: http://www.blitz.bg/article/1039
Последно промяна от west003 на Съб Юли 22, 2017 9:00 am, променено общо 1 път.
west003
Мнения: 2523
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

"Людмила Живкова и Свещената планина" - док. филм

Мнение от west003 »

Филм на ТВ ББТ от 4.12.2011 г.

Изображение

Публикувай отговор