Странни снимки на хуманоид в облаците

west003
Мнения: 2522
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Странни снимки на хуманоид в облаците

Мнение от west003 »

В интернет пространството се появи доста любопитна снимка, на която се вижда човешки силует, разхождащ се по облаците.

Изображение

Снимката е направена от Ник О'Донахю (Nick O'Donoghue), който летял от Австрия до Ирландия. По едно време очевидецът забелязал нещо много странно през прозореца на самолета. Веднага решил да снима, а на фотографиите ясно се отличава хуманоидна фигура, която се намира точно над облаците.

Изображение

Снимката предизвика огромен интерес в интернет средите, като дори са изказани предположения, че това е някакъв вид технология, подобна на тази от известния филм Железният човек.

Но на самия О'Донахю силуетът му заприличал повече на човечето от известната компания производител на гуми Мишлен. "Прибирах се от Австрия и стоях до прозореца в самолета. Приятелите ми разговаряха, когато забелязах необичайната фигура. Помолих хората от съседните седалки да погледнат, за да съм сигурен, че не си въобразявам. Всички гледаха като стъписани", казва очевидецът.

"Обектът се виждаше в продължение на около 2 минути и всъщност се намираше доста далеч. Заприлича ми на човечето на Мишлен, но честно казано, нямах никаква представа какво представлява."

"Според някои коментари образът се е получил в резултат на наслоен дим, чиято топлина е избутала облаците нагоре, но не ми се вярва това да е обяснението. Възможно е да е просто странно образование в облачните слоеве."

През октомври 2015 в небето над Китай се появи летящ град, видян от стотици хиляди хора. Много от хората си помислили, че това е проекция на паралелна вселена, но според експертите летящият град не е нищо повече от оптична илюзия, наречена Фата Моргана.

http://megavselena.bg/prizrachen-grad-nad-kitay-video/


Източник: http://www.dailymail.co.uk/travel/travel_news/article-3399089/Plane-passenger-captures-mysterious-shadowy-figure-resembles-Iron-Giant-robot-walking-clouds-30-000ft.html#ixzz3xKfBaXdc[/quote]walking

Превод: megavselena.bg
Публикувай отговор