Тайнствен обект с вид на „летяща чиния“ бе изровен в мина

west003
Мнения: 2523
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Тайнствен обект с вид на „летяща чиния“ бе изровен в мина

Мнение от west003 »

Руските държавни медии съобщиха за обект с форма на НЛО, открит в края на януари 2015 г. във въглищна мина в Окръг Белово, Кемерово в Русия. Според "Ръшъ тудей" находката е с диаметър около 1,2 метра и тежи към 200 килограма. Невероятните съобщения бяха придружени с интервю на неназован мъж, за който се казва, че е участвал в откриването на обекта.

Изображение

Той казва: "Операторът на екскаватора ми каза, че е намерил нещо необичайно при въглищата. Отидох при въглищния басейн да го видя. първоначално помислих, че е щит, но го обърнахме на ръба ме и вече ми заприлича на НЛО."

Изображение

Тъй като НЛО-то прилича и на огромно фрисби, човекът сподели мнение, че може и да е обект за хвърляне, ако е съществувала някаква древна раса от гиганти. Другото му предположение е, че става дума за миниатюрно копие на обектите, наричани „летящи чинии“ и наблюдавани в небето от много свидетели в различни случаи. Засега няма твърде много хора, които вярват, че находката действително представлява НЛО, а тъй като е намерена преди дни, тя все още не е изследвана, ако изобщо някога бъде. Ентусиастът на тема НЛО Скот Уоринг сподели своите предположения, че намереният в Русия обект може да представлява дрон на извънземен кораб. По думите му такива по-малки дронове може би са използвани за разузнаване и осигуряване на безопасността на "летящата чиния".

от Васил Димов
Източник: https://debati.bg/taynstven-obekt-s-vid-na-letyashta-chinia-be-izroven-v-mina-v-rusia/


Публикувай отговор