НЛО над Стара Загора - 14.04.2012 г. Търсят се още очевидци!

west003
Мнения: 2525
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

НЛО над Стара Загора - 14.04.2012 г. Търсят се още очевидци!

Мнение от west003 »

В пощата на Мрежата на Обединените Български Уфолози: ufobg@ufo.bg тази вечер се получи съобщение за наблюдение на НЛО над Стара Загора. Ето какво пише г-жа Ф.В.:
"Здравейте!!!! Тази вечер между 22.40-22.45 видях нещо много странно в небето. Погледнах случайно към небето и вниманието ми беше привлечено от една ярка точка , която в първият момент реших, че е самолет - но тази точка се смали след което се образува нещо като ореол около нея и промени формата си..."
Ако има други наблюдатели на това явление, то могат да ни пишат на горния адрес, за което предварително благодарим!
Анонимността на всички е гарантирана!!!
DodoLinda
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Апр 16, 2012 11:08 am

Re: НЛО над Стара Загора - 14.04.2012 г. Търсят се още очеви

Мнение от DodoLinda »

zdraveite. pi6a vi za6toto na 14.4.12godina v silistra zabelqzahme edna 4ervena to4ka koqto ne izglejda6e nikak malka. dvije6e se ot iug na iztok i svete6e v qrko 4erveno. nabliudavahme q kam 2-3 minuti sled koeto iz4ezna ot polezrenieto ni, otide kam romaniq. za jalost ne mojahme da q zasnemem, tai kato telefona mi ne snima mnogo dobre. be6e mnogo stranno, no tova ne e parviq pat kogato sam vijdala ne6to podobno.
GODzillata
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Авг 19, 2012 9:46 pm

Re: НЛО над Стара Загора - 14.04.2012 г. Търсят се още очеви

Мнение от GODzillata »

Привет!

Снощи /18.08.2012г. - събота/, около 21:30, в небето над Стара Загора забелязахме ярко жълт обект. Не се чуваше шум като от самолет, обектът повися няколко секунди, след което тръгна в посока Казанлък и изчезна. Имаше форма на чадър...на ядрена гъба, беше с размер около половин луна.
Публикувай отговор