Новите житни кръгове за 2012 показват промяна на ДНК?

west003
Мнения: 2525
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Новите житни кръгове за 2012 показват промяна на ДНК?

Мнение от west003 »

В YouTube излезе видеоклип на компилация на житни кръгове от 2004 г. до наши дни. Какво илюстрират те, това е вечния въпрос. Според автора на видеото последните кръгове за 2012 показват, че структурата на ДНК се променя... Дали е така, нека науката отговори. А вие се насладете на необикновените житни картини в полетата.

cviatkoiordanov
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Сеп 30, 2012 2:13 pm

Re: Новите житни кръгове за 2012 показват промяна на ДНК?

Мнение от cviatkoiordanov »

Житните кръгове показани по горе , както и други загадъчни явления, са проява на нашия (земният) колективен разум. Колкото и да ни се иска, около земята и на нея няма никакви извънземни.(НЛО-та и т.н)
Просто съществува КОЛЕКТИВНЕН ЗЕМЕН РАЗУМ паралелен с нас и нашите действия.Действията му означават, че е на по-високо ниво и понякога се проявява като материализира човешки мисли. Да сте видяли материализирани животински мисли? Да речем, пиктограма как ягуар си преставя, че лови сърна.Няма. Няма и няма да има, защото животните нямат съзнание,тоест разумни действия.
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Новите житни кръгове за 2012 показват промяна на ДНК?

Мнение от trakiika222 »

Значи нашето съзнание проектира метални кръгли неидентифицирани обекти,с въртящи се по средата червени кръгли светлини обратно на ч.стрелка ,пък и са озвучени....невероятно!Значи нашето съзнание направи в местността„Конярника” на Витоша просека от повалени борове дълга над 500м.,и изгори върховете им(живи борове) на прах.....не знаех че го умеем.
cviatkoiordanov
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Сеп 30, 2012 2:13 pm

Re: Новите житни кръгове за 2012 показват промяна на ДНК?

Мнение от cviatkoiordanov »

Колега, не бъркайте природните явления с действията на колективния полтъргайст. Това на Витоша, бе смерч във вид на торнадо. На десетия ден минахме с приятели и видяхме, гдето се казва още пресна просеката.
Пиктограмите в житата на Англия, индианеца в Канада, геограмите на платото Наска и на други места, както други загадки по света са съвсем друго нещо.
Ако има (и има) паралелен свят около нашия, той се е зародил тук на Земята, а не е дошел от дълбокия Космос.Този разум е на енергийна основа.
Що се относя за НЛО,прочете работите на академик Ажажа, той подхожда най-сериозно по този въпрос.
Има много материали по тези теми - книги или клипчета тук в интернет, но не всичките са стойностни.
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Новите житни кръгове за 2012 показват промяна на ДНК?

Мнение от trakiika222 »

Колега,коя година беше това торнадо?Защото аз видях как започна това „торнадо”.Защото твърдя 100% че това което видях с собствените си очи и чух с ушите си абсолютно не отговаря на нищо познато,в случая обекта се сниши над Витоша,над „Конярника”.На мой приятел майката работеше към Министерство което се занимава с горите,имаха филиал там където е газостанцията в Борово в момента,инжинер-нещо беше не си спомням точно името,та са я извикали много рано сутринта тогава като специалист по горите и почвата.Наредено им било пълно мълчание за видяното,но тя споделя с сина си и съпруга си.Случайно в разговор с моя приятел разбрах за това,бях на гости в тях разговарях с нея,и след известна уговорка ми разказа останалото ,аз пък и разказах как започна
всичко и сглобихме случилото се по часове и минути. Ни най малко не е било торнадо или каквото и да било с земен произход.Що се отнася до полтъргайст замесен в житните кръгове,моля вижте в Ютуб мъж заснема скрит близо до поле как 2 малки нло правят фигура,изгледайте го до края,за това също има много материали.Има и такива които доказват,че полтъргайст,т.е невидимата същност е едно от проявленията на нашите „гости”.Ако нашето колективно съзнание съществува,то прави далеч не толкова красиви и безобидни неща като рисунките .Резултата е осезаем,та ние унищожихме собствената си красива планета!Колективно съзнание......де да беше толкова просто.
Последно промяна от trakiika222 на Пет Фев 08, 2013 4:35 am, променено общо 1 път.
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Новите житни кръгове за 2012 показват промяна на ДНК?

Мнение от trakiika222 »

П.с,природните явления нямат нищо общо с пиктограмите не ги бъркам изобщо,имат голяма разлика,чела съм не само становището за нло на Ажажа,но и материалите на почти всички сериозни учени,както и на най различни специалисти в разни области,защото ме интересува и скептиците какво мислят,истината се ражда в срещуположности
Разбира се че не съм сляпо вярващ фанатик ;)
Публикувай отговор