Енергийна корона около дърветата

trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Енергийна корона около дърветата

Мнение от trakiika222 »

Не знам това за коя категория тема е,но реших че е за тук.Интересува ме дали някой друг вижда това-пред прозорците ми има дървета,липи и кестени.Няколко пъти(както и преди минута)се случва да виждам нещо като енергийно поле(или така си го обяснявам)около тях.Това е някаква светлина която обикаля цялото дърво по контурите му,понякога е много светъл ореол,бял,сега виждам по-слаб но като питам дъщеря ми дали вижда нещо получавам отрицателен отговор.Виждам го и привечер и сутрин,но един следобед дърветата все едно горяха с златист ореол.Интересува ме някой друг вижда ли това или нещо такова?Не ми се привижда...ето и сега погледнах-вижда се синкаво-бял ореол по контура на дървото,ясно се разграничава от небето,хм..Вчера 22.07 ми хрумна да погледна и ръцете си като бях на прозореца,и шок!и около тях има светлинна обвивка,погледнах си краката-и около тях виждам светлинен контур,взех едно огледало и се погледнах,бях с гръб към прозореца-виждам се цялата обвита по контурите като светлинно хало,де да знам,светлина някаква...Говорих с един приятел и той каза, че според него си виждам енергийната обвивка :shock: ,и цветята имат,а пък тук има котки,и нощес една седи пред входа(черна)имах чувството че фосфорецира,и пис-пис викам я аз,погалвам-и ме удря ток!съвсем леко беше но се чу изпукване някакво,аз наляво котка надясно-така се стреснах...що за чудо :?:
Публикувай отговор