Перник в шок! Oт седмица НЛО кръжи над града...

west003
Мнения: 2525
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Перник в шок! Oт седмица НЛО кръжи над града...

Мнение от west003 »

НЛО вече цяла седмица хвърля в шок перничани и хора от околността, алармира читател на ПИК.

Мистериозният летящ обект е забелязван посред бял ден в различни райони на Перник и областта. В повечето случаи наподобява бързо летящ самолет, който за секунди изчезва в нищото.

"Няма облаци, небето е чисто, а мистериозната светлина, която наподобява огромна звезда, прехвърча за секунди, след което просто гасне, сякаш никога не е била там. В началото реших, че си въобразявам, но до няколко секунди свeтлината се появи отново", разказва пред ПИК разтревожена перничанка.

Агенция ПИК се натъкна на още един обезпокоителен разказ на свидетели на паранормалното явление в местната медия - mirogled.com.

Мая Илиева от Самоков видяла странен обект, докато била при приятели в населеното място.

„Седяхме на терасата и си говорехме. Аз гледах в небето, защото сега има звезден дъжд и се надявах да видя падаща звезда. Вместо това обаче забелязах малък светещ обект, който обаче се движеше изключително бързо. Показах го на приятелите ми“, разказва Мая.

Групата обсъждала дали е възможно това да е самолет. Светлината обаче не мигала, а движението било много бързо.

„Не зная дали са били извънземни, но ако е така, значи са си правили драфтинг между звездите“, шегува се Илиева.

"Градът и без друго си заслужава да бъде изследван от чуждите раси", допълват с усмивка перничани.

Източник: pik.bg

НЛО над Перник, заснето през 2012 г. след заметресенията:
Изображение
Аватар
veso84
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Сеп 27, 2013 8:24 pm
Местоположение: София

Re: Перник в шок! Oт седмица НЛО кръжи над града...

Мнение от veso84 »

най-добре ще е ако някой може да направи видео
stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: Перник в шок! Oт седмица НЛО кръжи над града...

Мнение от stiver »

Преди 3-4 вечери, докато разхождах кучето си, видях подобна силна светлина и над кв. Надежда в София, точно както е описана тук. Възможно е да са пуснали някакви дронове. Наскоро писаха, че полицията е закупила няколко квадрокоптера, но до колкото знам те не са осветени. Не беше и китайски фенер, защото съм виждала и такива тук. Всъщност, подобни светлини съм виждала и преди. Ако не летяха хоризонтално и не бяха толкова интензивни, бих помислила, че са метеорити. Наистина е странно как се появяват, летят известно време и после изчезват внезапно.
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
Аватар
nestorbg55
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Юли 26, 2012 4:06 pm

Re: Перник в шок! Oт седмица НЛО кръжи над града...

Мнение от nestorbg55 »

Перничанин съм виждам редовно тези обекти но откакто свободно се продават окто, квадро и хекаса-коптери така наречените дронове вече не знам кое е НЛО, кое е играчка на някой запален маняк по хвъркащи играчки :mrgreen: Само пишете в гугъл - квадрокоптер, хексакоптер или октакоптер и ще видите за какви играчки става въпрос и то продаващи се в България на цени от 150 до 35 000 лева. Вече имам и познати които си играят с такива - слагат им светлинки, лазери, прожектори, камери ...... А и тези "играчки" са толкова пъргави че за тях няма невъзможни неща, вече и всички телевизии си имат по няколко. С тях снимат пожари, наводнения - много от кадрите в наводнен Мизия бяха от точно такава "играчка" с камера. Ето и един здраво накачулен квадрокоптер с лазери и лампички:

stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: Перник в шок! Oт седмица НЛО кръжи над града...

Мнение от stiver »

Много интересно видео! Благодаря. Вече каквото и да видя в небето, независимо колко необичайно, няма да се изненадвам, особено нощем. Понятието "странни светлини в небето" вече няма смисъл. Малко ми е мъчно за изгубената романтика, но това е бъдещето.
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
Публикувай отговор