Съветник на Обама: Да кажем истината за извънземните

west003
Мнения: 2523
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Съветник на Обама: Да кажем истината за извънземните

Мнение от west003 »

Джон Подеста беше до сега съветник на американския президент Барак Обама и вече като бивш от екипа му съжалява, че не е разкрил истината за извънземните същества. 66-годишният Подеста напусна поста си на главен съветник на президента в петък (13.02.2015 г.)

Веднага след това написа списък със своите най-големи успехи и провали, а в "Туитър" написа следното: #thetruthisstilloutthere (истината остава там някъде).

Изображение

По този начин той прави връзка със сериала "Досиетата X".

Подеста призова американското правителство да публикува всички документи за извънземните.

През 2002 г. по време на една официална пресконференция той каза следното: "Време е да кажем истината за извънземния живот. Според мен американският народ има сила да приеме този факт. Преди това той написа и книгата "НЛО - доказателствата на генералите, пилотите и официалните правителствени лица".

В нея той казва: "Като човек, който се интересува от НЛО, мисля, че винаги съм разбирал разликата между факт и фикция. Можете да ме наричате любопитен скептик. Но аз съм скептичен за много неща, включително за схващането, че правителството винаги знае всичко".

Според американската преса Подеста ще се включи в предизборната кампания за президент на Хилари Клинтън.

Той бе и част от екипа на президента Бил Клинтън в Белия дом.

Източник: vesti.bg

И като обобщение мога да кажа, че нищо не зависи от "Белия дом" и затова няма как да знаят за всичко. Това доказва и твърдението на съветника.
Последно промяна от west003 на Сря Фев 18, 2015 10:03 am, променено общо 1 път.
stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: Съветник на Обама: Да кажем истината за извънземните

Мнение от stiver »

Лесли Кийн е авторът на книгата "НЛО: свидетелства на генерали, пилоти и т.н.. Подеста е автор само на предговора.
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Съветник на Обама: Да кажем истината за извънземните

Мнение от trakiika222 »

Samo gledai....американският народ има сила да приеме този факт! Eto malko chetivo http://razuznavane.com/?p=7476
Публикувай отговор