Моите срещи с НЛО

Vankata
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юни 29, 2021 10:20 pm

Моите срещи с НЛО

Мнение от Vankata »

5484DFB0-64F1-4C38-A8CC-814907D26E5A.jpeg
5484DFB0-64F1-4C38-A8CC-814907D26E5A.jpeg (152.49 KiB) Преглеждано 972 пъти
44B00BDB-B8E5-4D1F-AA87-129BA7F719D5.jpeg
44B00BDB-B8E5-4D1F-AA87-129BA7F719D5.jpeg (164.19 KiB) Преглеждано 972 пъти
74840131-448D-445A-9F7B-E020630FA0C5.jpeg
74840131-448D-445A-9F7B-E020630FA0C5.jpeg (105.33 KiB) Преглеждано 972 пъти
Здравейте, знам, че снимките които ще видите не са нищо особено и с лошо качество, но тогава нямаше с какво друго да снимам освен с телефона. Всъщност, през моя живот съм виждал 5 пъти НЛО, като последният беше преди около две седмици. Първият път, когато ги видях бях още дете и живеех в Казанлък. Августовска лятна вечер, аз стоях на терасата и се взирах в звездите, защото небето беше обсипано с тях. Тогава нямаше такова замърсяване от градски светлини. Докато гледах ми направи впечатление, че една от звездите, която беше червена на цвят, и определено по-голяма от другите и вместо да стои на едно място се движеше доста бързо, като взимаше огромни разстояния не в права линия, а хаотично или на зиг-заг. Вторият път беше преди 5-6 години. Вече живущ в София, от моя апартамент в хола, както си лежах на дивана с поглед отправен към прозореца, над отсрещният блок бавно се спускаше огромно светещо кълбо. Нямаше как да го снимам, защото докато взема телефона и пусна да заснема видео, обектът беше изчезнал зад сградата. След това се случи една вечер, докато се прибирам от работа и всякаш нещо ме накара да погледна нагоре. Формация от три блестящи диска на голяма височина (определих, че са на голяма височина понеже дисковете бяха сравнително малки), се движиха с невероятно голяма скорост, която не бях виждал от който и да е модерен изтребител. Четвъртия път беше миналата година. Както си стоях на прозореца на терасата (тя е остъклена) погледът ми беше привлечен от нещо много странно. Нещо, във формата на смачкана паница, се въртеше около оста си, но и сякаш се “търкаляше” в пространството хаотично. Снимах го, защото се движеше бавно и имах време да извадя телефона. Направих две снимки и едно видео, но от видеото нищо не ставаше и го изтрих и запазих само снимките. Движеше се в права линия, а после изведнъж тръгна нагоре към небето и се скри в облаците, но бавно. Последния път, както споменах и по-горе пак от терасата успях да снимам нещо, което се движеше сравнително бързо и само поради факта, че телефона ми беше в ръцете успях да го щракна два пъти, като прилагам снимката с най-добро качество. Този път обектът имаше метално-лъскаво покритие (слънцето се отразяваше в него, като в огледало), а формата му беше издължена, като на куршум. Съвпадение е, че 4 от 5-те пъти когато съм виждал нещо е било около моя блок, където живея. Тези събития е възможно да имат връзка с нещо по-сериозно което ми се случи, но не искам да говоря за това, защото ще ме сметнете за изперкал. :) Ами това е. Аз скоро научих за този форум и се чудих известно време, дали да разкажа историята си. Надявам се да не съм ви досадил. Хубава вече/ден от мен!
Публикувай отговор