Странен белезникав обект в нощното небе

Kolibar
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Ное 11, 2012 11:00 am

Странен белезникав обект в нощното небе

Мнение от Kolibar »

Искам да ви разкажа нещо, за което рядко говоря... Искам да знам дали и други хора са виждали същото, и ако да къде....
Беше едно лято преди няколко години, седях с приятели навън- (двора на една къща). Беше към 23:00 часа. Искам да подчертая, че не бяхме пили. Както се говорехме, чухме странен и силен шум от към небето. Приличаше на свистене на милиони обекти, нещо като стържене. Не мога да го опиша, толкова беше странен. Вдигнахме глави и над нас преинаваше огромен обект с белезникав цвят. Движеше се доста бързо и приличаше на жив, а не на машина. Краищата му потрепваха. Най-близкото с което мога да го сравня е рибата скат- формата му беше закръглена. Нямаше нито криле, нито нищо друго което да стърчи, което изключва да е самолет.
Бяхме замръзнали. Обектът продължаваше да издава този звук докато изчезна към хоризонта. Бяхме уплашени и потресени. Обектът беше доста голям и не беше нищо познато... Принципно рядко говорим за това понеже ни се присмиват.. Но винаги, когато се съберем го споменаваме....
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Странен белезникав обект в нощното небе

Мнение от trakiika222 »

Оооо да се присмиват,ТИ нали имаш очи и знаеш много добре какво си видял,в случая видяли,какво ще рече белезникав,горе долу диаметър?Да нямаш предвид като полупрозрачен?
Kolibar
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Ное 11, 2012 11:00 am

Re: Странен белезникав обект в нощното небе

Мнение от Kolibar »

Обектът беше доста голям, летеше на около 50 метра височина. От долу изглеждаше пет метра в диаметър, което изчислено по формулата за переспективата значи че реалният му размер беше 250 метра в диаметър. Белезникав ще рече, че беше светъл на цвят.
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Странен белезникав обект в нощното небе

Мнение от trakiika222 »

Да,разбирам да сте единствените видели подобен обект да се смеят,но не сте,така че .....доста очевидци заслужаващи доверие са виждали същият нло,даже са използвали същата дума „белезникав” и диаметъра горе долу съвпада,но как така трепкат краищата?Знаеш ли,че даже тези които са го виждали казват че приличал на живо същество, каквото и да значи.Напоследък са доста видими,и активни.Уплаши ли се много :) спокойно,и аз бая се стреснах вторият път.Имаше ли светлини?А къде са виждани ли,навсякъде,по целият свят,аз видях по различен,но 1000% не беше земна технология,и съм очевидец на случая над София на 31 .12. 1977 г,има ги това е,и аз се смеех ама ми секна смехът набързо.Знаеш ли,целия ми мироглед,всичко ми се обърна на 180°,вярата,ценности всичко......трудно си е,но фактите са факти...И какво пък,само човек съм и си признавам че ме е страх от тях,така де,човек се бои от това което не познава
Kolibar
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Ное 11, 2012 11:00 am

Re: Странен белезникав обект в нощното небе

Мнение от Kolibar »

Можеш ли да ми дадеш повече информация- разкази на очевидци, линкове и подобни. Наистина е важно за мен.
stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: Странен белезникав обект в нощното небе

Мнение от stiver »

Напиши в търсачката "manta ray ufo". Ще излязат доста резултати. Бъди внимателен. 99% от това което пишат за НЛО в интернет са измислици.

ПП> Добре, ето и линк към един форум. Мисля, че този човек казваше истината:
http://forums.mufon.com/index.cgi?actio ... age=1#1708
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
Kolibar
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Ное 11, 2012 11:00 am

Re: Странен белезникав обект в нощното небе

Мнение от Kolibar »

Благодаря ти. Интересна информация, явно и на други места са забелязвали подобни неща...
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Странен белезникав обект в нощното небе

Мнение от trakiika222 »

Също така виж всичко от Peshakoff така се пише май,това е Пешо Симеонов,има много интересни неща за темата при него,амм...да,всъщност навсякъде пълни глупости се пишат,но човек се учи да отсява с времето малкото истина която се преплита с фейковете
Kolibar
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Ное 11, 2012 11:00 am

Re: Странен белезникав обект в нощното небе

Мнение от Kolibar »

Ще те помоля за линк.
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Странен белезникав обект в нощното небе

Мнение от trakiika222 »

http://peshakoff.com/ заповядай
Публикувай отговор