Среща от трети вид на пътя край Ихтиман

admin
Site Admin
Мнения: 38
Регистриран на: Чет Дек 16, 2010 5:20 pm

Среща от трети вид на пътя край Ихтиман

Мнение от admin »

Това е история изпратена от читател от град Ихтиман на сайта: secretbg.com
Тя е публикувана с неговото съгласие и без редакция.

Изображение

"Здравейте.
Искам да ви разкажа какво ми се случи и ще се радвам ако може да ми дадете някакъв съвет или обяснение за станалото.
Казвам се Йордан и съм от град Ихтиман. Имам вила в едно близко село и в неделя късно вечерта на 5ти тоя месец се прибирах от нея.Беше към 10 часа мисля.
Карах много бавно и на къси светлини,защото често стават злополуки по пътя,заради многото завои.
В един момент пред мен изникна някаква някаква светлина от близкият хълм,застоя се няколко секунди и се издигна в небето.
Минах към 5 километра в посока Ихтиман,когато за момент видях в задното огледало фигура,която стои зад колата.Видях,че има голяма глава и урудливо лице.Нямам никаква идея как се озова зад мен,но се скри бързо в тъмнината,защото отминах с колата.
Няма да ви лъжа,че не се оплаших.Почудих се дали да спра ама се отказах.След още няколко километра някакво странно същество пресече на бегом пътя,беше доста пред мен и не успях да го огледам,но ми напомня на другото.Направи ми впечатление,че е ниско.
Тогава дори заключих вратите на колата и набрах жена ми за да говорим по пътя.Незнам дали е важно но искам да ви кажа,че на места обхвата се губеше.Друг път не е ставало така. Имате ли някаква представа какво се е случило и дали реално съм станал свидетел на извънземни?
Довиждане и благодаря!"

Източник: secretbg.com
Публикувай отговор