Отново странен НЛО обект след бурята над Перник 23.06.2013

Аватар
nestorbg55
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Юли 26, 2012 4:06 pm

Отново странен НЛО обект след бурята над Перник 23.06.2013

Мнение от nestorbg55 »

Отново странен светещ обект след бурята над Перник 23.06.2013 в клипа след 40-десетата секунда. След близо година затишие отново странни светлинки. Небето към 19:00 часа след бързата лятна буря и жегите беше много красиво - мрачно, но с пространствена дълбочина, така красиво като извънземен пейзаж, че ми се прииска да го заснема. Това святкащото явление го хванах случайно както обикновено става. И както обикновено става ми свърши мястото на картата точно когато не трябва :?



Сега като се вгледах по внимателно около 1:11мин вляво около святкащото явление пада и някакъв тъмен обект - може би птица - като внезапно спускащ се сокол или орел
Последно промяна от nestorbg55 на Сря Юни 26, 2013 5:55 am, променено общо 1 път.
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Отово странен обект след бурята над Перник 23.06.2013

Мнение от trakiika222 »

Странно,не ще да е самолет или каквото и да било познато нещо...после ще го разгледам подробно.Аз пък преди седмица пак си "играх"на криеница с светещ обект,или по-точно той го правеше но отдавна вече не се учудвам на тези неща.Освен другото,в нощното небе има обекти(големи)които не светят,вижда се само как преминава тъмна кръгла сянка,зловещо е, преди дни към 03.15 след полунощ се събудих от грак-нещо беше вдигнало всички гарвани наоколо в небето и те крещяха като обезумели,оглеждах небето и след минута нещо тъмно,около 20м.дм профуча отгоре,мернах го за част от секундата но видях че е голямо и кръгло,след това на север нещо светна, движеше се бързо,загледах го,спря,изгасна,после го мернах как светва по напред,пак спря,върна се назад и пак изгасна,и после пред очите ми малко по-напред избухна синкава светлина на място и това беше,пак казвам-имам чувството че наблюдавах преминаване на светлинна скорост ли що ли....Като че ли ме виждаше че го следя с поглед и се опитваше да се скрие,поне поведението му показваше нещо такова.
Публикувай отговор