Чашата преля - светещи обекти над София

soulcounter
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 8:16 am

Чашата преля - светещи обекти над София

Мнение от soulcounter »

Днес 06.08.2013, още преди да се е стъмнило напълно, над София се наблюдават светещи обекти. Повечето представляват единична, плътна светлина, която се движи. Приличат на звезда от първа величина. Повода да пиша е, че премина една светлина, която беше много по-голяма от 'звезда', както и това че светлината и беше много силна, сравнима ако може да се каже с мощен ксенонов боен фар на хеликоптер или кораб. В каквато и посока да се движеше обекта излъчваната светлина от него не промени силата си или цвета си. Това преля чашата на търпението ми. Тук става нещо! Предишните дни, виждайки подобни обекити си казвах...Янките пак са на акция и си прибират самолетите, но днес, особено след като видях това нещо, което определено не е боен или какъвто и да е самолет, вече започвам да се изнервям и се подготвям за кръгова отбрана срещу 'нещо'...
Смейте се, но си презаредих аналоговите радиостанции на 446 MHz, особено като се има пред вид, че първия теоритичен удар ще бъде срещу комуникациите, мобилни телефони и сателити..
Не знам, вие кажете или споделете...
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Чашата преля - светещи обекти над София

Мнение от trakiika222 »

Не знам същото ли е ама..Вчера вечерта,към 10 и нещо да беше,може и по рано,се показах на прозореца за малко,и веднага погледа ми се закова на нещо светещо над съседния блок,погледах аз,и се врътнах за секунда да взема запалката от масата вътре,и се връщам с намерението да разгледам нещото,познайте-нямаше го!Преди секунди беше там,броя едно,две обръщам се-няма.Изглеждаше като ...като..три пъти по-голяма от Венера когато свети най-силно,силна бяла светлина,май с бледо-розово по периферията,направо онемях!И то тръпки ме побиха,защото не е за първи път,вече си мисля че откачам,миналия път беше от другата страна,от ляво,не знам,имам чувството че това ме дебне,как може бе хора,нямам халюцинации,даже в първия момент си казах сега ще пиша пак в сайта,пък ми стана неудобно,викам си хората ще кажат тая пък откачалка и се привижда!Да ама ето че и друг вижда нещо,същото ли е?Бе даже за секунда ми мина през акъла че е фар на самолет,ама какво ще прави на 10 метра от съседния покрив?После отсреща се зададе един,фара свети точно срещу мен известно време,и завива,ама нищо общо,тази беше като млечна светлина,не е самолет,залагам си главата,не може да виси във въздуха и да изчезва с едно премигване,но определено има раздвижване на "нещо"май.Никога,подчертавам никога досега не ми се е случвало да сбъркам самолет с друго,т.е ясно разсъждавам,много добре знам какво виждам,ако е планета АЗ ЗНАМ ЧЕ Е ПЛАНЕТА, не казвам нло е,не бъркам фенери с извънземни,не приписвам на всяка видяна светлина в небето космичен произход,но когато нещо ми направи впечатление винаги е имало защо,та и това.И най ужасното-не мога да го снимам!Покажа ли се с тел изчезва на секундата!Но,реших и това е,ще сложа скрита камера над прозореца,широкообхватна,искам да ЗНАМ какво по дяволите става :shock:
thehappyroger
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Авг 09, 2013 7:33 pm

Re: Чашата преля - светещи обекти над София

Мнение от thehappyroger »

Здравейте, видях линк към тази тема, в този форум във фейсбук на бг страницата на "Галактическата федерация", видях че изпитвате някакви страхове и дори се подготвяте като за нападение :) Тези, от които трябва да се пазите не са извънземните, ами тези, които крият от вас, че извънземните съществуват. Заредете се с любов и желание да разберете истината, и вселената ще ви я даде, светлинките, които виждате ще се увеличават, да, те са тук, те винаги са били, добронамерени са и искат да помогнат на човечеството да предотврати собственото си унищожение, да разшири съзнанието си и да си спомни от къде идва :) Ще сложа няколко линка с писмена и видео информация, вие си преценете сами :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... nt_count=1
http://www.youtube.com/watch?v=bn9HEfTs ... r_embedded - общо 10 части са май, в ютюб ще ги намерите.
http://www.youtube.com/watch?v=U9HtZFb_VtM

Успех в разгадаването на главоблъсканицата наречена съществуване ;)
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Чашата преля - светещи обекти над София

Мнение от trakiika222 »

OMG :roll:
Аватар
nestorbg55
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Юли 26, 2012 4:06 pm

Re: Чашата преля - светещи обекти над София

Мнение от nestorbg55 »

Вече писах в няколко теми че често наблюдавам подобни обекти и над Перник-София. Точно така изглеждат, докато си зяпам небето, приветства мощно точно както го описва колегата като ксенонов фар и дори да си се зазяпал някъде лесно виждаш обекта след това светлината намалява но остава доста силна по силна не като от китайски фенер и не примигва като самолет като обекта се движи на тласъци (до сега не съм забелязал да обръщат посоката - ако това направи вече ще съм сигурен че е нещо ново и странно) Заснех такъв обект и миналата седмица на морето в Свети Влас но ще пусна видеото в отделна тема :-)
lachezarna
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 1:53 pm

Re: Чашата преля - светещи обекти над София

Мнение от lachezarna »

определено не ни мислят лошото които и да са

http://www.youtube.com/watch?v=wxL_B7zDm_Y



ако евентуално не сте запознати с "chemtrails"


Kакви следи оставят обикновенните самолети изгаряйки керосин и какви Chemtrails:
-Обикновнни самолетни следи - оставят видими следи само на големи височини където температурите са до -50С. Следите се получават при нагряване на въздуха от двигателите след, което създадената водна пара замръзва на около 80-100м зад опашката на самолета и оставят видима бяла следа от ледени частици. Леда се разтопява, нагрят от слънчевата светлина и изчезва в рамките на 20-30секунди след преминаването на самолетът.
- Chemtrails – следи, които остават повече от минута и се разтилат, подобно на облачни формирования покриващи в последствие по-голямата част от небосводат. По принцип времетраенето на следите върху небосвода има продължителност от 20мин. – 12ч. след преминаването на самолета. Пръскането може да бъде споходено от случаи на странно образувана облачна дъга, която масмедията прикрива, обяснявайки я като circumhorizon arс, но всъщност е химическа дъга. Образуване около Слънцето през деня или около Луната през ноща на Halo – Ореол около светилата, който се причинява от облачната пелерина, създадена от Chemtrails, през която трябва да премине светлината. Halo съществува в естествена среда само на южния и северния полюс, където е толкова студено, че светлината се пречува от ледените кристалчета в атмосферата и образува този ореол, това не е естествено за топли страни включително и за България, където вече се наблюдава. Висока самолетна актвност – когато в рамките на 1 час минат 50 самолета и нашарят небето означава, че не е случайност. Пресичания, завивания и създаване на мрежа от самолетни следи са също така показатели за Chemtrails
Публикувай отговор