Контакт

stefan1987
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Авг 19, 2013 4:09 pm

Контакт

Мнение от stefan1987 »

здравейте.казвам се стефан на 26 от град Дряново.аз съм страстен уфолог и събирам информация от различни източници.за разлика от много уфолози обаче,аз имам преживявания от първо лице със паранормани феномени,изразяващи се в астранла проекция,преминаване в друго измерение,визуален и телекинезтичен контакт.вчера направих шокиращи разкрития свързани със последния ми контакт,който траеше около 30 секунди,през които бях в друго измерение.този феномен е свързан със коронзон (нознорок),който демон може да се прояви като глас,присъствие,много фигури или една защото легион му е името.зазас зазас нестинада зазас бе мантрата с която ме атакува.години наред се опитвах да си спомня заклинанието и едва вчера нещата започнаха да си идват на място.всичко се дължи на това,че преди 7-8 години се блъснах с мотор и за кратко бях умрял.след две седмици в кома и необясними изживявания,дойдох в съзнание и започнаха да се случват странни неща.не ме разбирайте погрешно,аз съм много сериозен и здраво стъпил на земята човек,но съзнанието ми е отворено към паранормалното.имам много истории да ви разказвам,но ме мисля,че това е начина.странното е,че имам няколко приятеля,които също имат необясними изживявания.преди по-малко от месец приятел изживя загуба на време като се върна един час назад във времето,без спомени как е станало.друг приятел се се събуди късно вечерта,след като леглото му се тресеше и глас му е говорил,че ще го убие.странни неща се случват тук.0885387213 ми е номера или ми дайте ваш номер за да се свържем защото имам нужда да говоря с хора с отворено съзнание.до скоро.
gokabu
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Ное 04, 2011 11:16 am

Re: Контакт

Мнение от gokabu »

Здрасти, Стефане!
Можеш да споделиш всичко, което желаеш, и тук - във форума.
Интересно ми е, освен, че събираш информация и се интересуваш, самият ти имал ли си желание за контакт с "тях"? Вероятно знаеш, че повечето от "тях" могат да използват телепатия, и е възможно сам да си ги насочил към себе си, ако си имал такова любопитство.
Преди, или след катастрофата с мотора е започнал интереса ти в областта на уфологията?

За първия ти приятел, който споменаваш, може би искаш да кажеш, че един час му се губи, т.е. преместил се е един час напред, а не назад във времето?

И освен, че ще те помоля да разкажеш за всичко, което споменаваш, искам да те попитам и следното: дали си вярващ, и дали си кръщаван? От информациите, които имам, стигам до изводи, че тези същества избягват да се занимават с вярващи хора (не че изобщо не го правят, но май по-рядко). Ако можеш, задай този въпрос и на твоите приятели, особено на този с леглото. Попитай го и дали се е занимавал с някакви окултни занимания.
stefan1987
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Авг 19, 2013 4:09 pm

Re: Контакт

Мнение от stefan1987 »

Здравейте.Първо ще разкажа за приятелите си.Кристиян,който изпита пътуване във времето,само че назад плюе на християнството.Той изучава главно масонството,илюминатите,луминарите,тамплиерите и конспирациите.Вярва в съществуването на извънземен интелект.Не се занимава с окултното или викане на духове.Другия-Станимир стана религиозен след инцидента със леглото преди около три години.Той не споделя много за това,но явно му се е отразило защото стана религиозен и започна редовно да ходи на църква.Не се е занимавал със викане на духове.И идва моя ред.Аз съм доста сложен човек.За сега съм имал три предсмъртни случая в живота си.Първия път на година и половин със пневмония и повърхностно дишане.За около 30 секунди съм бил аут.Втория път тежко изсипване в слабините тогава съм бил на около 3.И последния път със мотора през 2006-та Ноември.Тогава съм със счупен врат,мозъчни кръвоизливи,четири смачкани лумбални прешлена,загуба на памет и две седмици в кома.Кръщаван съм като бях много малък и имам документ,но ясно си спомням как провалих церемонията преди да е завършила.Не пия,не пуша и не бутам наркотици.Цял живот съм бил и все още съм спортист.Страшен атеист съм.И така да се върна до момента когато бях в кома.Тогава се прояви и астралната ми проекция.Лежах си на леглото,а до мен лежи мъж на едно голямо легло,под наклон.Зад човека имаше двама доктора,а от другата страна стояха семейството му.Мъжа беше целия в кръв.Единия доктор каза:кръвното му е 45 на 30,объркали сме го.Лекуваме го от рак на стомаха,а той има мозъчен тумор.Отворих очи за първи път от 14 дена.Бях в болницата,а на леглото до мен стоеше човека,който видях в проекцията си.И казвам на майка ми:мамо тук няма ли операционни,че му отваряха главата пред мен снощи?Майка ми ме погледна странно и каза,че този човек е в болницата от преди повече от седмица и едва тази сутрин са го докарали в стаята ми.Няколко дена по-късно човека умря.Беше от Габрово.Тази астрална проекция ми беше първото паранормално изживяване.Три дена след като се събудих от кома се прибрах вкъщи.Загубих обонянието и вкусовите си рецептори,за сметка на слуха си.Това беше най-тежкия ми един месец в живота,прикован на легло,едва ставах,не можех да гледам ТВ или да слушам музика,да си движа врата и очите.Тогава и започнах да чувам странни звуци.Постепенно неща за които си мислех започнаха да се случват.Малки неща.Без никаква причина,като стрела минаваше някаква мисъл през главата ми и се случваше.Веднъж без причина,бях с един приятел,който вървеше до мен и ме придържаше да не падна защото краката ми бяха слаби,казах жълт автомобил и около секунда по късно зад един завой излезе жълт опел тигра.После заминах в Щатите по разни програми.Там сънувах неща,свързани с кора които познавам и после им се обаждах за да ги питам дали е истина.Всичко което сънувах вече се беше случило със тези хора.И така до най-силния момент преди 3-4 години.Легнах си да спя,котката ми беше се свила до мен защото беше зима.Тъкмо се унасях и започнах да чувам някакъв шум,който ехтеше.Отворих очи и погледнах към другия край на стаята си и тогава....Вече не бях в стаята.Бях в мрачен коридор,готически стил със огромни арки.Колкото по-навътре се вглеждах толкова по тъмно ставаше.В началото на коридора имаше три фигури със качулки обърнати към дясната страна на стената на коридора.Бяха се подредили един по средата и двама зад него като триъгълник.Държаха горяща свещ и говореха на огледало.Казаха зазас зазас нестинада зазас,което заклинание имаше ефект върху мен.При всяко изричане на тези думи тялото ми замръзваше от студ и не можех да помръдна.Премигнах и си бях в леглото.Котката ми явна стана свидетел на това защото настръхна и се скри под леглото.Стоях си в леглото се се опитвах да дам смисъл на случката.После заспах.След тази случка нещата се поукротиха.Често виждам повтарящи се цифри 11:11,11:44,11,14,14,14,44,44.Често сънувам странни неща.Сънувам умрели хора.Преди два-три месеца сънувах един съсед които не е жив и се събудих със сънна парализа.Тялото ми беше заело странна форма,устата ми отворена,а челюстта ми изкривена.След около 10 секунди тялото ми се отпусна и заспах отново.Пак скоро се събудих сутринта и лявата ми ръка беше във въздуха и се тресеше.В последния месец два пъти се случва следното с мен.Тъкмо заспивам и се събуждам от тънък шум като на зъболекар машинката,който сякаш докосва черепът ми в теменната кост и в точно този момент през главата ми минава като електричество но слаб волтаж и ме наелектиризира приятно.Всичко това трае около секунда.На кратко моята теория.Астранлата проекция е момент на отделяне на духа от тялото.Никой не знае къде би отишъл духа.Връщайки се обратно в тялото ми духът ми се връща с нещо от друго измерение.От тогава имам необясними случки.Вярвам във смъртта,но не съм сатанист или някой психарник.Подигравам се на смъртта като съм се излагам на различни опасности.През 2008 в САЩ и един зоопарк прескочих оградата на бял бенгалски тигър и го снимах,тигъра не прояви интерес към мен,на следващата година в Йелоустоун видях гризли и влязох в гората и го снимах от около 3-4 мента.Мечката пасеше глухарчета и не ми обърна внимание.Същата година се изкачихме на един хребет с един приятел и решихме да се спуснем от другата страна.Подхлъзнах се на една сипица и паднах по корем и почнах да се влача към една огромна пропаст.Тъкмо изхвърчах от скалата към пропастта и кракът ме се заклещи в една дупка и така увиснах.Пак там работихме във къща обитавана от полтъргайст.Четири месеца работихме там.Чаршафите на леглата изчезваха и се появяваха,стъпки се чуваха и се усещаше присъствие.Хората,които си наемаха стаи по сред нощ се събираха багажа и си заминаваха.Миналата година на 19.02 избягал ротвайлер нападна едно дете.Скочих на ротвайлера сбихме се,малко ме понахапа,но го надвих.За щастие кучето е при собственика си и е живо и здраво.Преди време случайно попаднах на гледачка.Доста е добра.Каза ми на кратко.Имал си 3 трапа през живота си.Третия е бил най-страшен.Виждам огън на дъното на трапа.Има сила която те пази.Не е ангел.На теб див звяр зло не ще ти стори.Природата те закриля.Тези неща ми ги каза след случката с тигъра и мечката.Не страхувам от смъртта,вярвам във нещата които съм видял.Тези сънища и видения не ме плашат,напротив чувствам се супер и е страшно вълнуващо и се надявам скоро пак да имам някакъв контакт.Иначе аз и приятелите ми сме готини хора.Нямаме проблеми със закона.Чистим природата и я пазим до колкото можем.Съдим дръвчета и разхубавяваме града си.Относно тигъра и мечката имам снимков материал.
Аватар
nestorbg55
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Юли 26, 2012 4:06 pm

Re: Контакт

Мнение от nestorbg55 »

До stefan1987. Разказаното от теб ми наподобява като начин на описване, начин на мислене и словоред, тези на Владимир Данаилов (сина на Стефан Данаилов който беше във Вип Брадър). Той разказва подобни неща - може би имате нещо сходно или сте се докоснали до нещо подобно - може би астрални близнаци, сродни души или идентични преживявания :?: Наистина интересно :!:
stefan1987
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Авг 19, 2013 4:09 pm

Re: Контакт

Мнение от stefan1987 »

здравей.не знам за какво е говорил сина на Стефан Данаилов защото не съм гледал Биг Брадър.помня,че нещо за господ ставаше въпрос.знам,че демоните и боговете са нищо повече от извънземен интелект.случая в стаята ми е свързан със демона коронзон (нознорок) от който по късно е бил обладан Алистър Кроули,който от своя страна е гуруто на съвременния антихрист-Джак Парсънс.Който иска може да намри инфо за този демон за да му стане ясно.
Аватар
nestorbg55
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Юли 26, 2012 4:06 pm

Re: Контакт

Мнение от nestorbg55 »

До stefan1987. Бог като всевишния си е всевишен и за извънземните, друг е въпроса че тези за които говориш понякога ги наричат богове и демони - просто хората са измислили начин да ги наричат някак и да си създават митология на необяснимото ;)
stefan1987
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Авг 19, 2013 4:09 pm

Re: Контакт

Мнение от stefan1987 »

Християнския Бог е нищо повече от една лъжа.Най-голямата лъжа.Много хора са били излъгани и продължават да вярват и да живеят в лъжи.Първите цивилизации са ги наричали с истинските им имена.Шумерите са ги наричали Анунаки (тези които се спуснаха от небесата),в Египет Озирис и Езида са ги наричали родените в Плеади.Разбира се има и цивилизации които ги назовават чрез митологията си като в Китай.Драконите им са нищо повече от летателни апарати,като виманите в Индия.В старя завет може да се открият истини,които също са замаскирани в "нормални" образи.Ноевия ковчег е нищо повече от ДНК хранилище.Дядото на Ной - Инок е описван в Египет и при маите,като човек,който може да бъде от едно място на друго само за миг.Еденската градина е лаборатория за генно инжинерство.Адам и Ева според шумерите в превод означават Адаму-тези,които са родени да работят,а Ева - тази която ражда.
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Контакт

Мнение от trakiika222 »

Мерси че ни отвори очите кое какво е.Имам чувството че в хнет ще намериш сродни души.Виждам че си доста на "ти"с демоните но това не се отнася за правописа-човек,ново изречение се започва с главна буква,не е зле и да събереш малко инфо по Български език.Нищо лично,просто е смешно.
Аватар
nestorbg55
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Юли 26, 2012 4:06 pm

Re: Контакт

Мнение от nestorbg55 »

Никак не съм съгласен че вярата е лъжа - но съм съгласен че по някога с нея в религиите се спекулира - но разбира се това вече не е ВЯРА! И сигурно при извънземните цивилизации дори с хиляди години преднина в развитието си - ВЯРВАТ! Вярата е необходим елемент за да се осъществява развитието на една цивилизация. Загуби ли се - развитието спира, цивилизацията загасва и изчезва. Та нашата България е категоричен пример за това - 45 години безверие и атеизъм (е имало е някаква вяра в нещо си.. поне в началото, но това е др. тема..) и после 100 години не могат да ни стигнат да изградим нова култура и цивилизация, да продължим да се развиваме без да тъпчем на едно място ... :? А относно извънземните отдавна не вярвам, че те ако са толкова напред за могат да ни посещават, го правят с "дизелови" космически кораби които си хвъркат през системите ей така като оставят димна следа след себе си че ние да си ги гледкаме с бинокъл :lol: По скоро за да идват, би трябвало да са толкова напред че да ползват "старгейтове", т.е да отварят и се прехвърлят чрез портали, в пространството. А и ако са толкова напред с какво ли сме толкова интересни - колкото на нас ни е интересен някой мравуняк в съседния двор :? Е видиш ли за някое домашно на някои извънземен студент който пише за цивилизации в ранен етап на развитие и се налага да наблюдава - може и да телепортира по някой наблюдателен ДРОН през някой от учебните им старгейтове (та после такива като нас им се пулят, снимат и чудят) :lol: А може по някога някой прелюбопитен и непослушен извънземен ученик, да се мята с някой модерен извънземен велосипед през гейтовете (порталите), като така без много да иска само от келешлък, създава легендите за демони, богове или НЛО-та :D
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Контакт

Мнение от trakiika222 »

Е Нестор,как да разберем какво и защо като гледаме всичко през нашата призма,човешката,не можем още да мислим и разсъждаваме в такива мащаби,нямаме с какво да сравним,те са като доктор по молекулярна биология пред бебе на годинка две(ние),но определено не обикаля само един вид наоколо,повечко са,но ние не можем дори да си представим че Космоса е населен,та доскоро се мислеше че нашия свят е на две хил.години.....Просто въпрос на мащаб :)Но за Старгейт...напълно си прав в случая,имат такива неща.За друго не знам,но за едно съм сигурна-има ги и са не страховити а направо....нямам думи,просто се напикаваш в тяхно присъствие,от ужас се изпускаш,смятай за какво става въпрос.Ние служим за един вид лаборатория и резерват,това имат впредвид като казват-Земята е училище(при благосклонно желание на въпрос на отвлечен какво правят тук).И на мен ми се иска да се майтапя но нещо не ми се получава напоследък
Публикувай отговор