"Мъже в черно" са посетили село "Ключ"

west003
Мнения: 2522
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

"Мъже в черно" са посетили село "Ключ"

Мнение от west003 »

Статията, която следва е изпратена от читателка на сайта secretbg.com Сабрина Костадинова от град София.
Тя разказва история свързана с популярните в миналото, "мъже в черно". Нека кажа няколко думи за тяхната роля в конспиративната история на света, преди да продължите към статията.
Когато се спомене думата "мъже в черно", повечето хора си представят Томи Лий Джоунс и Уил Смит, облечени в черно и гърмящи по разни извънземни същества.
В реалният живот нещата не стоят точно така. За тези хора се споменава още от древни времена. В съвременната история са документирани случаи от началото на миналият век.
Ролята на "мъжете в черно" е да убедят свидетелите на НЛО или извънземна активност да запазят мълчание за това, което са видели . Понякога мълчанието е струвало живота на цивилните.
Съвсем логично, типичното облекло за този отдел е бил черен костюм. В началото външният им вид като лице и очи е бил описван, като неземен. В едно от първите съобщения през 40-те години на миналият век, ги описват като "носещи се" във въздуха.
Да се насочим към разказа на Сабрина.

Изображение

"Здравейте.
Искам да ви споделя историята,която ми разказа моят дядо,който е на 80 години вече и живее в село Ключ. Предполагам сте чували,че там редовно се наблюдаваха нло-та,още преди това да стане професия на цяла България.

Миналите почивни дни бяхме там с родителите ми и аз се заговорих с него. Постепенно темата тръгна на там,че някакъв негов съсед предният ден видял светещ обект над къщата си. Тогава дядо се пошегува,че няма да дойдат онези с шапките и черните дрехи да му се карат вече. Аз се поинтересувах за какво говори и той ми разказа тази история.

Когато е бил млад,на около 20 години копаел на нивата. Разбира се спомена,че в нашето съвремие младите са мързеливи и за нищо не стават :)
Но тогава чул нещо зад гърба си,обърнал се и там стояло ниско същество с голяма глава,големи очи и сиво на цвят. Стандартно извънземно,както обичам да казвам. То стояло и го гледало втренчено. Започнало да прави някакви знаци с ръце,но дядо ми се стреснал и тръгнал да го удря с мотиката към него. То избягало. Той ми каза,че било много бързо.

За "Ключ" не било рядкост да се наблюдават странни неща,но все пак той разказал всичко в кръчмата,която явно била съвременният им фейсбук. Там негов съселянин споделил,че през нощта някакъв осветен обект е излязъл от близката гора.
На следващият ден,към залез докато бил в двора си,при дядо дошли трима мъже. Били облечени в черни дрехи и носели модерни за тогава шапки.Той ги описа,но не помня как ги нарече :)
Хората го накарали да разкаже какво точно е видял и той го направил.Те му казали,че е видял маймуна.Но дядо е бил ходил на цирк и знаел какво е това. После те споменали,че е вид болна маймуна. Но ако продължи да говори за случката ще го убият,както и семейството му, защото създавал паника. И той пазел историята за себе си в продължение на 20 години. Тогава в "Ключ" зачестили проявите на НЛО и подобни маймуни и за това не си струвало да се мълчи вече."

Източник: secretbg.com
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: "Мъже в черно" са посетили село "Ключ"

Мнение от trakiika222 »

Не е само в Ключ,в нашето село същество било в двора на къща,отличителния белег-огромни очи гледащи втренчено,та с потърпевшия се гледали пет десет секунди и той(човекът)се шмугнал под леглото с трета светлинна скорост,през прозореца го е видял,2ч посред нощ,малко зад ивицата светлина от лампата на двора,според описаното сивозеленикав цвят близо 2 метра.Повече не стъпил на село.
Публикувай отговор