Художници се сблъскаха с НЛО край Гоце Делчев

west003
Мнения: 2522
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Художници се сблъскаха с НЛО край Гоце Делчев

Мнение от west003 »

Пазарджишки художници се сблъскаха с НЛО край Гоце Делчев. Снежана Стойчева и Кирил Кирилов забелязали странния летящ обект на Великден.

Илюстрация:
Изображение

"Лежах си на хамака и отмарях, когато видях в небето този обект. В този момент и майка ми го видя и започна да снима. Не се чуваше никакъв шум. Диаметърът му беше около 50 метра, но беше високо. Отдолу имаше синьо сияние. Нищо не реагира на присъствието му, дори животните останаха спокойни. Не знам какво е, но ако не е разработка на военните, може и да е нещо от друг свят", коментира Кирил.

През лятото двамата със Снежана рисуват църкви и параклиси в района на Гоце Делчев, където се намира и вилата им.

Източник: bgdnes.bg
stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: Художници се сблъскаха с НЛО край Гоце Делчев

Мнение от stiver »

Това е снимката, която човекът е качил във фейсбук. Другите две са увеличения, което той е направил. Не пише дали е ползвал програма. Не би дал оригиналът на друг освен на УФО специалисти. Някой иска ли да се пробва? Моето усещане е за фейк, но не съм сигурна.
Изображение
Изображение
Изображение
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
admin
Site Admin
Мнения: 38
Регистриран на: Чет Дек 16, 2010 5:20 pm

Re: Художници се сблъскаха с НЛО край Гоце Делчев

Мнение от admin »

Свързахме се през фейсбук с г-н Кирил Кирилов, единият от очевидците. Попитахме го следното:
"От изследователска гледна точка Ви питаме дали е възможно да ни изпратите оригиналната снимка за да се опитаме да направим някакъв анализ? Гарантираме, че снимката няма да бъде използвана за комерсиални цели!"
Разбира се направихме уточнението, че пишем от името на Мрежата на Обединените Български Уфолози, организация занимаваща с проучване на НЛО.

Ето и отговора на г-н Кирилов:
"Оригиналният файл е "IMG_9877"- снимката, която всъщност е единственото доказателство за случката. Цената й е 2500 евро. При интерес ще Ви изпратя банкова сметка."

За съжаление Мрежата на Обединените Български Уфолози не може да си позволи да плати подобна сума, и едва ли би се намерил спонсор за това. Така, че остава открит въпроса какво има на снимката, дали е наистина НЛО или нещо прозаично, или пък дали все пак фотоса не е манипулиран?
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: Художници се сблъскаха с НЛО край Гоце Делчев

Мнение от trakiika222 »

Aмaн от меркaнтилни хорa,но се бaсирaм че е фейк!
Аватар
Strannikyt
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:20 pm
Обратна връзка:

Re: Художници се сблъскаха с НЛО край Гоце Делчев

Мнение от Strannikyt »

И на мен ми се струва, че това е лъжа, а въпросните автори си правят самореклама.
Всички новини за Вип Брадър 2012.
Фен сайт на филма Пепел от Рози - турски сериал по btv.
Фен сайт на филма Езел - най-скъпият турски криминален сериал.
Фен сайт на сериала Отплата - български филм по Нова тв.
stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: Художници се сблъскаха с НЛО край Гоце Делчев

Мнение от stiver »

admin написа: "... Цената й е 2500 евро. При интерес ще Ви изпратя банкова сметка." .....Така, че остава открит въпроса какво има на снимката, дали е наистина НЛО или нещо прозаично, или пък дали все пак фотоса не е манипулиран?
За мен вече е ясно какво има на снимката - едно голямо, надуто его. Въздух под налягане. :(
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
Аватар
Strannikyt
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:20 pm
Обратна връзка:

Re: Художници се сблъскаха с НЛО край Гоце Делчев

Мнение от Strannikyt »

А на мен даже ми се струва, че самия обект е тяхно дело, т.е. е рисуван. Ако съм прав, явно това ще им е най-добрата творба, с която станаха известни. :)
Всички новини за Вип Брадър 2012.
Фен сайт на филма Пепел от Рози - турски сериал по btv.
Фен сайт на филма Езел - най-скъпият турски криминален сериал.
Фен сайт на сериала Отплата - български филм по Нова тв.
Публикувай отговор