НЛО кръжи над Ямбол на 13.07.2014 г.

west003
Мнения: 2525
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

НЛО кръжи над Ямбол на 13.07.2014 г.

Мнение от west003 »

В Ямбол не се правят само НЛО конференции, но и се наблюдават и НЛО. Във форума и сайта на ufo.bg има няколко съобщения и статии за това.

Ето и една информация от сайта e-burgas.com публикувана на 14.07.2014 г.:

"НЛО кръжи над Ямбол. За това сигнализира нашият читател от града край р.Тунджа Димитър Иванов. Той ни изпраща и снимки за рубриката Фотооко."

Изображение

Предлагаме ви разказа на изумения ни читател.
"От към Боровец се появи някакъв обект, който фактически се води НЛО,защото наистина си е неидентифициран летящ обект. Летеше на височина около 20 метра, не повече. Изключително впечатляващ беше фактът, че не издаваше абсолютно никакъв звук. Като казвам, че нямаше звук, имам предвид наистина никакъв звук, а беше към 21:15 и всичко в града вече беше абсолютно тихо. Представляваше нещо малко и черно на цвят. Нещо като някаква малка сфера, която беше може би с диаметър от около 1 метър. Леко продълговато, но летящо във вертикална позиция, а не както например са самолетите - в хоризонтална. В долната си част имаше ярко червена светлина, която не мигаше, а просто си светеше постоянно червено .Ако трябва да съм по-точен за цвета-кърваво червено, наситен цвят. Интересно е, че на снимката се вижда като бял цвят, но може би мигът, в който съм снимал,е имало и друг нюанс на светене. Още по-впечатляващо беше движението на този обект. Движеше се в изключително права посока - без движение в страни или по-високо и по-ниско. Просто следваше перфектна линия на движение. Все едно гледаш как се движи планински лифт, но без въжета или нещо подобно. И сега най-интересното-отиваше директно по посока Безмер,а там се намира американска база, която между другото е една от най-стратегическите американски военни бази в света, що се отнася до географско разположение. Там този обект започна рязко да се снижава и после вече го изгубих. Поне според мен има 2 версии. Едната е това да е някакво много много скъпо военно устройство за наблюдение, което се управлява от разстояние. Другата версия предполагам се досещате каква е. Това беше нещо уникално за наблюдаване. Все едно гледах някаква сцена от някаква научна фантастика. Може да се предположи,че си въобразявам (макар че не знам как мога да си въобразя това), но с мен имаше още хора, като всички сме видели едно и също. Просто видях нещо уникално и за разлика от много жълти вестници, гарантирам за истинността на това, което видях."

Нашият читател ни изпраща и снимка от Ню Oрлианс, направена през 2010 г. Обектът на фотоса е окачествен като НЛО и поразително прилича на този от кръжащия над Ямбол.

НЛО над Ню Орлианс:
Изображение

Източник: http://e-burgas.com/post/senzacionno-fotooko-nlo-kraji-nad-yambol-snimki



Има и още една информация, предполагам за същия обект от сайта на бТВ от 14.07.2014 г. За това пише потребителят anfeeld:

"Здравейте.Снощи заснех НЛО над моя град. Адски смешно и абсурдно звучи, но пък за сметка на това аз го заснех за да няма излишни смехове из вашите студиа и офиси. Имам две снимки за да се докаже, че обектът се движи, но тук имам възможност да изпратя само една".

Изображение

Източник: http://azreporterat.btv.bg/publikaciya/368799
Публикувай отговор