Моя посттравматичен стрес след НЛО в Област Перник

YovanT
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юни 03, 2021 1:00 am

Моя посттравматичен стрес след НЛО в Област Перник

Мнение от YovanT »

След като от Пентагона казаха че НЛО са истински събрах смелост да си напиша историята си за да спя през ноща

Между лятото 2015 година беше сух сезон още бях в училище имаше много военна активност защото горските не можеха да обикалят всички полета и да проверяват за огньове по принцип го правят само през деня но тогава беше много странно и през ноща имаше странни светлинни на ниско ниво над неща като близко игрище далечна гора няй-видното беше светлина над старо гробище в 11 през ноща не беше хеликоптер заради малкия образ но и се движеше твърде бавно

2 седмици по късно с същите наблюдения почти през няколко дни става първото можеби няй-травмиращо нещо в живота ми което не мога да сглобя заради множество кошмари след това ставам в 1 сутринта с размътено зрение заради странен шум с заслепяваща светлина ставам поглеждам през прозореца и от там чели светлината ме погълна след като видях като кацнал кораб ( не можах да запомня формата ) от тук нататък не мога да определя както е реалност спомням си как ни качват човековидни въоръжени сенки до рампа с ярка светлина и после лампи като зъболекарски кабинет
всичко мина за секунди най-дългия от трите момента е този с лампите защото когато си отворих очите там чувах глас в главата ми който ме успокоява малко ме паникьоса но не знам защо не направих нищо имах леко чувство че нещо ме сканира и след момент се събуждам в 5:00 преди всяка една моя аларма на обратно в леглото ми като все-едно нищо не се случи дори при кошмар щях да се задъхам или нещо щях да го кажа на брат ми но се въздържах


2016 пролет пак се събуждам през нощта заради шум който ми напомня на въртяща се вода в пералния когато започва да се забавя с пак остра светлина този път се виждаше по добре заради облачното и влажно време тогава като видях светлината просто влязох в авто пилот и се обърнах в леглото ми завих се колкото мога най закрито като малко дете и в главата ми имаше чиста паника сега като се замислям за този момент аз не знам защо се страхувах толкова много но можеби най добрия ми спомен от тогава е как се молех семейството ми да е добре и се изслушвах за врати стъпки
след доста време чух как странния шум отслабва и се вдига и след секунди просто изчезва успокоих се проверих си телефона и още помня 4:28 беше часът това беше момента където ме обеди че или полудявам или има НЛО

[*]След тези неща се опитвах да ги запиша като сън и не казах на никой само след като маика ми разказа за че е виждала НЛО което и тя просто се опитва да си каже че е балон или нещо друго
и след като Пентагона каза че са реални започнах да търсия някое място като това за да си го махна от главата за да спя спокоЙно отново

[*]Най-интересното което ми направи впечатление в тези два случая е как нито едно животно освен кокошка или две от съседката не издаде звук през цялото време беше една ужасяваща тишина само когато си тръгна в вторя случай започнаха да лаят кучета кокошки дори една кола която имаше аларма
Публикувай отговор