Десетки НЛО-та тормозят самолети над Тихия океан

west003
Мнения: 2522
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Десетки НЛО-та тормозят самолети над Тихия океан

Мнение от west003 »

Многобройни наблюдения на неидентифицирани летящи обекти (НЛО) са били докладвани от десетки пилоти, летящи над Тихия океан през лятото на 2022 г., според изследовател на НЛО.

Изображение

Бен Хансен, бивш агент на ФБР и водещ на шоуто Discovery+ UFO Witness, получи нови кадри и записи от контрола на въздушното движение, които показват объркани пилоти, опитващи се да обяснят на диспечер за странните си наблюдения във въздуха. Той събра разкази на пилоти от Southwest Airlines, Hawaiian Airlines и други компании между 6 август и 23 септември 2022 г.



В един завладяващ разказ бивш военен пилот съобщава, че е видял много самолети да летят над него. „Имаме няколко самолета на север тук и се въртят в кръг на много по-голяма височина от нас. Имате ли представа какви са?“, пита пилотът Марк Хълси по радиото на 18 август 2022, докато летели с чартърен самолет край бреговете на Лос Анджелис.

Обърканият диспечър отговаря на Хълси, че не е сигурен какво се случва. Хълси отново се обажда 23 минути по-късно, за да каже, че трите самолета, за които първоначално е докладвал, са се увеличили до седем, летейки между 5 000 и 10 000 фута над него. "Те просто продължават да се въртят в кръг. Бях пилот на F-18 в морската пехота и ви казвам, правил съм много прихващания, никога не съм виждал нещо подобно", казва Хълси в записа.

Според Хансен, странните светлини, които някои пилоти съобщават като възможни самолети, са "виждани от повече от 15 различни пилоти, като най-малко шестима са готови да свидетелстват за видяното".

"В този случай имаме глобален феномен, който може да бъде забелязан в небето от Япония, чак до щата Флорида", добавя Хансен.

Източник: telegraph.bg
Публикувай отговор